Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ismerkedni egyetemis...

Hol lehet ismerkedni egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül az egyetemen gondolom, csak ilyen korban. Barátokra és párkapcsolatra is gondolok, hogy hol lehetne érdemes ismerkedni. Elég nehéznek és reménytelennek érzem a helyzetemet.

jan. 17. 20:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10, nem tudom, hogy ugyanabban a világban élünk-e, de tömegközlekedésen, boltban, utcán nem olyan könnyű ismerkedni, mindenki csak a mobilt bújja, és általában nem a legrendesebb szándékú emberek szólítanak le ilyen helyeken...

és nem, nem sportolok, de majd szeretnék.

jan. 17. 21:19
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
11.-re. Akkor egyedül halsz meg.
jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12 köszi a segítséget!

btw egyáltalán nem azt mondtam, hogy egyedül vagyok, csak új embereket, közegeket szeretnék megismerni.

jan. 17. 21:31
 14/23 anonim válasza:
0%
Akkor ne ismerkedj online, de akkor semmi értelme itt picsogni hogy nem találsz barátokat magadnak ha még azt a lehetőséget is megtagadod magadtól ami a legegyszerűbb.
jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
Menj bulizni
jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#14 az online ismerkedés nemcsak egyszerű, de veszélyes is..

És nem picsogok, hanem segítséget kértem.

jan. 18. 10:17
 17/23 anonim ***** válasza:
48%

Buli, fesztival, szorakozohelyek, bárok, egyetem, online

Ennyit nem tudsz? Elb4szott egy generacio a tiétek

jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 miért nem lehet csak egyszerűen segíteni?:( Miért kell még utána bele is szúrni az emberbe?:( Szerinted ettől jobban fogom érezni magam, egy csapásra megváltozok vagy valami?:(
jan. 18. 11:19
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Mit segitsek? Ismerkedjek helyetted? Vagy fogjam a kezed es egyutt menjuk buliba ismerkedni?
jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 a válaszod elejével segítettél már. Csak azt nem értem, minek kell utána (meg még most is) bunkózni.
jan. 18. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!