Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki a bunkó? Én vagy ő?

Ki a bunkó? Én vagy ő?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, aki mindig telefonálni akar, én meg nem. Ennek ellenére hetente többször is felveszem neki és óra hosszát dumálunk.

Amikor meg nem veszem fel, szerinte én vagyok a bunkó, és folyamatosan hívogat annak ellenére, hogy mondom, hogy most nem szeretnék. Megírom neki, hogy most nem jó, erre felhív.


jan. 19. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Feküdj le vele.
jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Ő a bunkó, mivel zaklat, és nem érti meg, hogy nem érsz rá telefonálni.


"folyamatosan hívogat annak ellenére, hogy mondom, hogy most nem szeretnék. Megírom neki, hogy most nem jó, erre felhív."


Ez kimeríti a zaklatás fogalmát.

jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen tisztázva van, hogy CSAK barátok lehettek? Nem lát többet bele a srác a kapcsolatotokba? Mert lehet, hogy Ő érzelmeket táplál irántad. Mindenképp tisztázni kellene ezt szerintem.
jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

#3-as vagyok.


Természetesen ha többet is lát bele az ember, akkor sem jogosítja fel semmi, hogy ilyen szinten zaklasson.

jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem szeretne többet, van barátnője. Egyébként az összes haverjával ilyen, folyton dumálási kényszere van.
jan. 19. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös Áhh, akkor meg is van a bibi. Egyszerűen ne vedd fel neki akkor ha nagyon zaklatni akar. Ha pedig barátnője is van, akkor miért is nem vele beszélget többet?:"D


Szóvaal, sehogyan sem áll össze a figura. De amit csinál az tényleg zaklatás.

jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Bunkó vagy Bugsy!
jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Tiltsd le és ne foglalkozz vele többet. Aki ilyen értetlen, mást nem érdemel.
jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Tiltás. De hogy erre eddig miért nem jöttél rá magadtól...
jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem az a szint, amit itt másokkal, idegenekkel kéne megbeszélni. Mond meg neki, hogyha nem érsz rá, aztán kész.


Rohadt nagy életképtelenség, hogy ezt nem tudod saját haveroddal megbeszélni. És sajnos ilyeneket felvesznek dolgozni is.

jan. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!