Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akarnak velem az...

Miért nem akarnak velem az emberek barátkozni? Én egy kedves, humoros, empatikus ember vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudják, mit veszítenek.. Nem értékelnek engem soha. Ne vegye panaszkodásnak senki, egyedül is meg vagyok, de néha hiányzik a társaság. Privátban ne zaklasson senki, én sem írok privát üzenetet senkinek. Köszöntem.

febr. 23. 17:03
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
85%

Tehát hiányzik a társaság, de köszönöd, társaságot nem kérsz.

Értem.

Szívesen.

febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
31%
Magánügyed .
febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
77%
Akkor az egod miatt
febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
63%

Turelem,rozsad terem.

Majd bevonzod az eletedbe a megfelelo embereket. Addig is engedd el,majd hozza neked az elet,amire szukseged van. Sportoljal,olvassal,dolgozzal.

febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Valószínű irritálom az embereket.. Pedig nem mondanám magamat rossz, gonosz embernek.. Inkább jellemhibáim vannak, de gonosz nem vagyok.
febr. 23. 17:17
 6/60 A kérdező kommentje:
Bár nem akarok minden áron se barátokat, de azért 1-2 jó lenne.. Közben meg a manipulatív embereknek tuti széles baráti körük van. A jó emberek szívják meg mindig. 🙂
febr. 23. 17:20
 7/60 A kérdező kommentje:
5# Miért vagyok hülye, Mr Kétpipa? 🙂
febr. 23. 17:29
 8/60 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg nem vagy átlag ember és aki valamilyen szinten kilóg a sorból azt sokan furcsállják, különcnek tartják. Ne irigyeld a manipulatívok széles baráti körét, azok csak érdek kapcsolatok. Elég ha kevés de igaz barátod van. Ha elfogadod magad és megérted, hogy nem kell mindenkinek megfelelni, bevonzod majd azon kveseket akikkel egy hullámhosszon tudsz lenni, akik értékelik azt aki te vagy.
febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Bár tény, hogy egy barátságba energiát kell fektetni és nem tudom, hogy mennyi pluszt tudnék ebbe beletenni... Biztos oka van, hogy senki sem kér belőlem.. Közben meg szeretnék szerethető ember is lenni. Aki valami miatt szerethető.

De egyre inkább azt érzem, hogy semmi szerethető nincs benne. Hiányzik belőlem a szeretet? Lehet nem tudok szeretni se... Pedig szeretnék szeretni... Mit adok hozzá ehhez a világhoz?

febr. 23. 17:41
 10/60 A kérdező kommentje:
1# Nem az, hogy nem akarok társaságot, de senkire sem akarom rátukmálni magamat. És nem is fogom.
febr. 23. 17:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!