Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akarnak velem az...

Miért nem akarnak velem az emberek barátkozni? Én egy kedves, humoros, empatikus ember vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudják, mit veszítenek.. Nem értékelnek engem soha. Ne vegye panaszkodásnak senki, egyedül is meg vagyok, de néha hiányzik a társaság. Privátban ne zaklasson senki, én sem írok privát üzenetet senkinek. Köszöntem.

febr. 23. 17:03
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Igazatok van, egy senki vagyok. Megérdemlem a magányt. Nem akartam provokálni. Nagyon gáz vagyok... Be kéne dobni engem a Mariana-árok legaljára büntetésből.. 😔😔
febr. 24. 09:09
 22/60 A kérdező kommentje:
19# Olvastam már ezen az oldalon olyat, aki tényleg provokálni akart, meg veszekedett másokkal. Nekem max öniróniám van. Szeretlek titeket. 🤗🤗🤗
febr. 24. 09:13
 23/60 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gonosz ember, eskü. Aki személyesen megismerne engem, az tudná rólam. De hiába győzködök bárkit. Isten látja lelkemet, talán ő hisz nekem.. 😕😕😟
febr. 24. 09:16
 24/60 A kérdező kommentje:
18# Ha gondolod írj privit, én azért nem írok nehogy rámkenjék hogy zaklató vagyok..
febr. 24. 09:24
 25/60 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező most mit is szeretnél te tőlünk valójában?
febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
25# Szeretetet.. De nem erőszak a disznótor. 🙂 Nem vagyok rossz ember, Isten a tanum rá.
febr. 24. 09:48
 27/60 A kérdező kommentje:
25# Csak reménykedni tudok, hogy megtalálnak majd engem a jó emberek. Akik meg akarnak ismerni és nem ítélkeznek rögtön felettem. És meglátják bennem az embert. Ezt kérem az Úrtól.
febr. 24. 09:51
 28/60 A kérdező kommentje:
Igaz kissé butácska vagyok, de mindent megtennék egy barátért.. Ha nem is aranyból, de legalább ezüstből van a szívem.. Egy érző lény vagyok. Higgyétek el.
febr. 24. 10:06
 29/60 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéne minket győzködni? Mindenki azt hisz amit akar. A szavak csak azt mutatják meg, hogy milyennek akarod magad láttatni.

Ha szeretetet akarsz, akkor szeress. De ne itt, hanem a való életben. Szeresd felebarátaidat mint önmagadat!

febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
29# Minden bizonnyal igazad van, testvérem... 🤗🤗🤗
febr. 24. 10:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!