Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy 30 éves férfi randizni...

Ha egy 30 éves férfi randizni hív de... ? Akkor muszáj...?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szimpi és annyira szívesen lennek a barát barátja. De nője nem.

Kérdés...ebben a korban ha rlhív egy férfi akkor utána hagyni kell békén ha elutasítod, vagy rákérdezhetsz esetleg, hogy maradhattok-e barátok? Vagy ez über gáz, mert úgysem mond nemet, de lehet krvára nem akar barátkozni.


márc. 9. 18:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem értem miért lényeges a kora. Te hány éves vagy?
márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
27.
márc. 9. 18:57
 3/13 anonim válasza:
79%
Kérdezz rá, veszítenivalód nincs. Vagy mond a szokásos szöveget (annó én is ezt mondtam ha nem akartam tőle semmit) hogy most nem kell neked pasi, egyedül akarsz lenni, de a barát barátja szívesen lennél, ha neki is oké.
márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
A férfiak sosem akarnak barátkozni. Ők dugni akarnak. Szóba sem állnak olyan nővel, akivel nem. Tehát barátkozhatsz, de ő továbbra is meg akar majd dugni.
márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha randizni hiv, akkor o tobbet szeretne, es abban az esetben baromi megalazo vagy mazochista dolog lenne a szamara baratokkent logni egyutt.
márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el neked sem lesz jó, hogy ő mindig arra vár hogy meggondolod magad, vagy éppen a padlón leszel
márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
#3 Pontosan tudjuk mi ilyenkor mire megy ki a játék...🤣 Ezek a lekoptatós szövegek, ahelyett, hogy megmondanád neki egyenesen, na ez az übergáz..
márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
94%
#7 hát nekem mindig bejött, úgyh azért is alkalmaztam😉
márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 Akkor nem valami értelmes pasikkal randiztál, ami neked szegénységi bizonyítvány!😉
márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Randizni hív!

Nem egy baráti, fussunk össze valahol talira.

Ha nem akarsz tőle semmit akkor világosan mond meg neki, hogy találkozol vele mert kedveled, de nem szeretnél randizni vele, mert nem tudsz a barátságtól többet elképzelni vele.

márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!