Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bajlódjak tovább egy idejétmúl...

Bajlódjak tovább egy idejétmúlt barátsággal? Tavaly már írtam egyik barátnőm születésnapi köszöntésével kapcsolatban. A napokban múlt 51 éves, de nem írt vissza nekem mégsem.

Figyelt kérdés
Sorstársak voltunk, amíg édesanyám haldoklott. Rengeteget segített feldolgozni - nem volt semmiféle "szakvégzettsége" csak az empátiája és a végtelennek tűnő türelme.

#bajtársi szövetség felbomlása
márc. 10. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

Később sem!

márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az igaz. Valószínűleg Más Utak lesznek kijelölve számára. (Vagy a szívében, lelkében nem bocsát meg nekem.)


Tett etikátlan lépéseket a párom felé - keményen leállítottam. Utólag hiába kértem bocsánatot. Ez van.


Ennek ellenére elengedhette magában a haragot. Korábban jó munkahelyet kívánt nekem. Célba talált a kívánsága.

márc. 10. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a csába. Sz@rik rád vedd már észre
márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván. Elvan az önsajnálatában. Nem az én dolgom helyrehozni az életét.


Csak úgy eszembe villan néha...

márc. 10. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenre 1 sec.-ot elb.szni is fölösleges!
márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Depressziós is lehet, olyankor ha én az vagyok, vagy ha kicsit afféle szorongásszerű szakaszaim vannak, akkor nem célzatosságból nem írok, hanem mert félek hogy nagyon meglátszik a levélen hogy nem normális állapotban írom. Szerintem írj nyugodtan bizonyos időnként, nem biztos hogy sértésből vagy közönyből halogatja a választ.
márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz, amit írsz kedves 6-os.


De mivel hajlamos vagyok én is a melankóliára, ezért próbálom az egész dolgot függőben hagyni. Majd, ahogy alakulnak az események.


Úgyis találkozom Vele a való életben még, ha dolgunk lesz egymással.

márc. 10. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!