Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen ember valójában mit...

Az ilyen ember valójában mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Akivel pár hónapig nagyon jól elbeszelgetunk aztán hirtelen megszakad a kapcsolat, elérhetetlen lesz. Néhány hónap múlva valamilyen módon sikerül ismét ratalalnom és felvesszuk újra a kapcsolatot. Elmondom mennyire örülök neki es hiányzott. Ő is ugyanezt állítja. Aztán egy idő múlva megint elérhetetlen lesz és ez a mokuskerek ismétlődik.


Ja, és holott azt mondja nekem hogy nagyon bír stb mindig én keresem meg újra és én veszem fel vele a kapcsolatot.


márc. 10. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akar megbántani a nemekkel es azzal hogy leráz.

Sok pasinál van az hogy meghagyja a nőket a nöi mivoltukban hogy ők lépjenek le, átengedik a lezárást a nőknek. Valahogy nehezükre esik alázni nőmet hogy elküldik a p.csaba. ilyen pasi szinte nincs is. Inkább bólogatnak csak mindenre esetleg szexelnek is de inkább kiprovokálják hogy a nő lépjen le, és nem mondják.


Fordítva ha egy nő nem ráz le vkit egyértelmuen az még talán a barátzona kihasználás szint miatt van.

márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy nem ellenkező hanem azonos neműek vagyunk.
márc. 10. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Valami biztos nem fix az életébe, ahogy ő se.
márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan periódusaim, amikor az online barátságok hatodrangúak. Egyszerűen nincs energiám vagy nem fér bele az időmbe. Az én esetemben ez azt jelenti, hogy rangsorolok. Először életben maradás, munka, háztartás, stb. És azután jönnek a szórakozással kapcsolatos dolgok, mint online kapcsolatok. Ez nem azt jelenti, hogy nem fontos az adott személy, csak nem a legfontosabb.
márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ezt 1,5 ev utan csinalta valaki baratsagban es szetment a kapcsolat.Lattam masokkal tudott talalkozni engem jol leredukalt...es ez bantott meg voltak mar mas huzasok is a szamlajan.Valami olyat mondott mint a 4-es valaszolo,hogy most olyan idoszakban van de nem hittem neki mert lattam sokszor mikor nekem elfoglaltsagra hivatkozott meg nem er ra egy darabig masokkal tudott talalkozni.Nekem ez nem csak online ment szemelyes baratsag volt de virtualisan is sokat kommunikaltunk.Sot sokat irt szinte napi szinten a talalkat meg feltunoen ritkitotta,en ezt frlszinesnek ereztem. Mert ahogy emlitettem raert o masokkal talalkozni,programozni,utazni
márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez akkor fordult elő,amikor a barátom többet kezdett érezni irányomban,mint barátság.Ráadásul úgy,hogy kapcsolatban élt évek óta,én független vagyok.

Nem akartam kellemetlen helyzetet és bár emberileg nagyon kedvelem mai napig,de így nem tartom korrektnek a folytatást.Ettől függetlenül örülök,ha ír,tisztelem nagyon és ha nem volna párja,akkor biztosan másként alakulna az egész.

Mindketten férfiak vagyunk.

márc. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!