Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszelgessek?

Hogyan beszelgessek?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel elkezdtunk beszelgetni kb egy honapja haverkent. De ugyanezzel a sraccal egy kozeli ismerosom is beszelget. En eddig ugy ereztem, hogy joba vagyunk ezzel a fiuval, hiszen tok jol elpoenkodtunk, de neha atvalt egy kicsit bunkobb stilusba, neha meg olyanokat ir, amiket max legjobb baratok szoktak egymasnak. Azonban, engem mostanaban ignoral, es az ismerosommel beszelget minden nap. Meg mielott az jonne, hogy biztos alakul valami koztuk, nem lehetseges, mivel az egyikuk Kecskemeten, a masik pedig Gyorben lakik, raadasul ismerosom kinelentette, hogy csak haverkent nez ra. Abban szeretnek segitseget kerni, hogy irnatok-e egy par beszedindito/beszedfenntarto mondatot, hogy en is erdekesebbnek tunjek es engem is tobbet keressen


22/L


márc. 12. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet. Ha vele dumál és téged ignorál, akkor mégiscsak jobban érdekli a másik az már lényegtelen, hogy miért. Írhatsz te bármit, ha nem érdekled a másikat, akkor is ignorálni fog. Am meg senki sem szereti, ha tapad rá valaki. Nem mindig kell egymással 0-24 dumálni. Hagyd egy kicsit békén, majd keres, ha akar.
márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos, az igazsaghoz hozzatartozik, hogy mindig is nehezen tudtam elkezdeni beszelgetni uj emberekkel, hamar kifogytam a temakbol, vagy mar en unalmasnak/idegesitonek ereztem sajat magam. Emiatt szeretnek egy kis onfejlesztesen keresztul menni, es nem csak erre a konkret esetre fokuszalni. Emiatt tettem fel a kerdes, hogy ha nem is ebben a konkret esetebn, de altalanossagban mivel lehet fenntartani egy beszelgetest, hogy az ne laposodjon el, ne legyek idegesito/tolakodo
márc. 12. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez sok mindentől függ, de ha valakivel meg van az összhang, annál sosem kell erőltetni semmit. Ha a másikat érdekled, akkor ő is fog mesélni, témázni, ha nem akkor nem érdekled. Soha ne akarj erőltetni semmit. Én is csináltam azt, amit te, csak nekem volt rossz. Tudnod kell lazán venned és elfogadnod, hogy az emberek jönnek és mennek az életben. Soha ne csimpaszkodj, az a legrosszabb tuti elmenekülnek.Ritkán kell írni és keressen ő is és ne csak te keresd őt.Azt is el kell tudnod viselni, hogy most mással írkál. Keress te is valakit, akivel írkálhatsz.
márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Az ember két ösvényen tud elindni ha egy másik emberrel akar beszélgetni. Az egyik, hogy megpróbálsz olyasmiről beszélgetni, ami közös érdeklődés, és hosszasan ki lehet beszélni. A másik opció pedig hogy a közös élményeitekről beszéltek, ez egy újonnan megismert embernél viszont nagyon nehéz.


Ha tényleg nagyon tetszik a srác, akkor maximum a női bájaiddal tudsz nála bevágódni, ha nincs kös érdeklődési körötök.

márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Am gyakorlással lehet. Keress hozzá valakit.
márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve meg a masik nagy probelmam, hogy van amikor o is erdeklodne felolem, de nagyon gyorsan lerendezem a temat es utana nem tudok mit irni, mit reagalni neki, es nem tudom hogyan kene fenntartanom egy adott temat, vagy hogyan kene atkapcsolnom egy masikra
márc. 12. 10:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy keress valakit, akivel gyakorolhatsz. Nem írhatunk itt helyetted mondatokat. Meg témákat kifejtve.
márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jót ír a 7es, tényleg gyakorolni kell. Persze nem árt ha felügyelten gyakorolsz, tehát kapsz visszajelzést hogy valamit nem jól csináltál.


Én is ilyen voltam még pár éve, aztán szépen megtanultam, mostmár egészen jól elbeszélgetek bárkivel. Volt pár ismerősöm is akinek valamennyit "tanítottam", a fentebb leírt módszerrel, nekik is jól megy már.

márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es ha regebben gyakran keresett o is engem, tehat kb felvaltva irtunk egymasnak, az utobbi idoben pedig irtam neki en, egy het kimaradt es megint en irtam neki, de akkor 2 napon at beszelgettunk. Szerintetek lenne ertelme ma is rairnom?
márc. 12. 11:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ha egyáltalán nem keres akkor nem érdekled és csak azért ír vissza mert nem akar bunkó lenni. De ha sokáig akaszkodsz rá akkor előbb utóbb vagy letilt vagy leráz.
márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!