Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a barátnőim igazi...

Szerintetek a barátnőim igazi barátnők vagy csak én gondolom annak őket?

Figyelt kérdés

Már felnőttek vagyunk mindannyian de mostanában elgondolkoztam azon vajon nekem vannak-e barátnőim vagy sem?

10ből 9szer én keresem őket (a legtöbb családos) vagy van párjuk.

A találkozókat is én szoktam javasolni,hogy találkozzunk.

Úgy érzem nem vagyok nekik fontos mert a legtöbbel nem találkoztam hónapok óta.De van olyan akivel 1 éve nem találkoztam.Nem hiszem el,hogy gyerek mellett legalább 3-4 havonta nem tudnánk találkozni. Szomorú vagyok,hogy ennyire elhanyagolnak..

Új barátnőket meg hiába keresek nem találok.A munkahelyen próbáltam barátkozni de ott már mindenkinek megvan a baráti köre.

Sokszor nagyon egyedül érzem magam.


32/N


márc. 13. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Én nem gondolnám igazi barátnőnek őket. Merre valósi vagy egyébként?
márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Én 25/N én is így voltam nem kerestek én sem kerestem őket azóta nem beszélek velük ha érdekelnéd őket érdeklődnének felőled ahogy te is teszed
márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valószínűleg eltérő a helyzetetek. Vannak gyerekeid? Nekik vannak? Mennyi munka utáni családi elfoglaltságuk van? És neked? Első nekik a kötelező dolgok. Ha marad energiájuk, akkor jöhetnek a másodrendűek. Ez nem azt jelenti, hogy nem vagy fontos, de egy kisgyerek ellátása nyilván fontosabb lehet.

Egy kicsit hanyagold őket, hátha keresnek maguktól, vagy legalább megkérezik, hogy vagy. Ha nem, akkor ne erőltesd magad feleslegesen.

márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Keress új barátságokat. A régiek közül lesz aki elkopik, lesz aki megmarad, de próbáld ki ha kicsit nem keresed őket vajon kinek hiányzol. Biztos, hogy a család, kisgyerekek mellett időhiányban szenved mindenki, muszáj fontossági sorrendet felállítani, ki mi a legfontosabb és a kevésbé fontos kapcsolatok ilyenkor lassan elkopnak vagy kevesebb idő jut rá.

Én már elmúltam 50, egy gimiskori barátnőm van aki megmaradt, most is a legjobb barátnőm, de folyamatosan vannak új kapcsolatok, barátságok alakulhatnak még egy munkahelyen is, ne zárd ki a lehetőséget.

Amikor kisgyerekeim lettek, a játszótéren ismerkedtem az anyukákkal. Utána új munkahelyre kerültem, ott is lett barátság. Sőt, a legújabb barátnőmmel egy éve dolgozunk együtt, nagyon jóba lettünk. De közben meg van aki kikopik az életemből, barátságok jönnek mennek.

márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!