Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran beszéltek a...

Milyen gyakran beszéltek a külföldön élő barátaitokkal?

Figyelt kérdés
Én havi 2-3 -szor de akkor is csak írásban. Én többet igényelném a kommunikációt de nem tudom mi a "normális"
márc. 14. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Havonta, kéthavonta. Ilyenkor általában videóhívásban borozgatunk és megvitatjuk az élet nagy dolgait, mint régen, amikor még volt lehetőségünk összejárni. Ezenkívül üzenetekben kommunikálunk. Néha naponta 20-30, néha egy hétig semmi. Elfoglaltságtól függően.
márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap kb
márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor kiment, akkor naponta, aztán elkezdett kopni a dolog, lett belőle hetente, aztán havonta. Ha hazajött, még évekig összefutottunk, keresett, hogy jön, találkozzunk, de tavaly már nem, csak véletlenül találkoztunk a Praktikerben, hogy itthon van egy hónapig, majd fussunk össze. Írtam neki, azóta se jött válasz.
márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En külföldön élek. :)


De nem mindenki a barátom akit annak hittem.

Az emberek lekoptam mellőlem.


Persze van aki nem.volt már aki meg is látogatott..


De olyan is volt akinek én irogattam az első évben, sosem ért rá..holnap írok majd, aztan eltelt egy hónap, újra irtam én.25 éves baratsag volt.

Aztán 2 év után felhívott, segítsek neki kijutni, nem segitettem, a szemét én voltam.

márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek es van a barataimmal egy kozos group chat messengeren es oda irogatunk neha de csak hulyesegek, poenok vagy ha valami fontos. Mikor hazalatogatok akkor viszont hetvegente osszefutok veluk es hetkoznap is azzal aki raer.
márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!