Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet a baj,hogy ennyire...

Mi lehet a baj,hogy ennyire nem megy a barátkozás?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt volt egy legjobb barátnőm akivel 7 évig voltunk barátnők sülve főve együtt voltunk. Aztán megromlott a viszonyunk,mert mindkettőnk élete nagyon megváltozott.


Viszont azóta egyszerűen nem találok barátokra. Nincs egy olyan ember akit elhívhatnék egy kávéra vagy sütire,beszélgethetünk kötetlenül,vagy iszogathatnánk.


Kedves vagyok,nyitott,próbálok én kezdeményezni. De hiába töröm magamat.


Megismerkedtem több új kutyással a környéken, akikkel amúgy tök jól el lehet beszélgetni. Na igen itt jön a bibi csak akkor, séta alatt.


Néhány héttel ezelőtt gondoltam csinálok egy csoportot és akikkel jóban vagyok beveszem a csoportba, és csoportos kutyás kirándulást szervezek a környéken. Mikor egyesével mindenkivel beszéltem,rákérdeztem lenne kedve csatlakozni mindenki de jó ötlet,de jó kezdeményezés, nagyon jó lenne. Mindenki pozitívan állt ehhez a dologhoz,ezért mertem belevágni.


Megcsináltam a csoportot és már az első kirándulás nem jött össze,mert 1 órával az időpont előtt mindenki lemondta egy fő jelezte,hogy nem biztos,hogy haza érnek,de a másik 3 mondta,hogy jó,majd lemondták.


Borzasztóan rosszul esett.


De úgy voltam vele előfordulhat. Eltelt 2 hét gondoltam újra szervezek egy kirándulást hátha.. SENKI nem írt a csoportban,még az sem hogy nem jönnek.


Borzasztó az egészben,hogy majdnem napi szinten találkozok ezekkel az emberekkel az utcán vagy parkban. Jó ötletnek tartották.


Akkor nem értem.


Ezek után ha össze futok velük,még is hogy vághatnék jó pofát?


Próbálok barátkozni,de egyszerűen nem megy és egyre inkább azt érzem,hogy sose lesznek barátaim.


Nem járok egyedül sehová ,csak a kutyáimmal a parkba,erdőbe próbálok nyitott lenni,de nem sikerül úgy tűnik.


márc. 16. 18:17
 1/5 Darius- ***** válasza:
Mutasd máshol. Sokaknak csak a kutya a barát. Szórakozó helyen több sikered lenne.
márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,nőként a szórakozóhelyen biztos barátokra lelek :D nem szeretek discoba járni,csak a pasik nyomulnak,ami teljesen elrontja a szórakozást.
márc. 16. 18:34
 3/5 Darius- ***** válasza:
Nemcsak a disco szórakozóhely. Most a kettes kommenteddel megadták a választ a kérdésedre. Gatlasaid vannak, egy kalap alá veszel mindenkit. Lehet találnak olyat, aki csak barátkozni akár. Főleg azonos neműeknel.Aki nyomul és mást akar, le lehet rázni
márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem veszek egy kalap alá senkit,de mivel elég sokat jártam szórakozóhelyre 10 évig biztosan.Volt,mikor minden hétvégén. Van tapasztalatom és barátkozni senki nem akart. Pasik nyomultak ez a 10 év tapasztalata. De mivel akkor a barátnőmmel jártam nem barátkozás céljából mentem,hanem tényleg szórakozni.


Egyedül nem mennék el semmilyen szórakozóhelyre,mert elég veszélyes. Sajnos tényleg mindig a pasik találnak be,akik erőszakosak. Sajnálom ez a tapasztalatom.


Tavaly Bp parkban voltam egy volt kolléganőmmel,akivel alig beszélünk,de évente egyszer bulizunk. Ott is ha nem jön a párja velünk akkor állandó atrocitásnak lettünk volna kitéve.


Nyilván pasiként másképp látjátok a világot. Nőknek igen is veszélyes egyedül.

márc. 16. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így szokott lenni.Legtöbbször időhiány miatt.

Nagy baráti társaságban voltam anno.Most 3 olyan barátnőm van akivel rendszeresen beszélek.Abból 1 akivel majdnem minden nap találkozok is,de mi is kutyát sétáltatunk esetleg átugrok egy kávéra,pedig a szomszédom.

márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!