Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek mi lehet a hátterében?...

Ennek mi lehet a hátterében? (nő-férfi barátság, többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel egészen kisgyerek korunk óta jóban vagyunk, csak volt egy pár éves kihagyás költözés miatt. De utána felvettük a kapcsolatot, és beszélgetni kezdtünk, meg találkoztunk is. Akkor nagyon jól elvoltunk, konkrétan szinte egyből újra megtaláltuk a közös hangot, észre se vettük, hogy eltelt az idő, annyira jól elbeszélgettünk.

Csak az online kommunikáció ment nehézkesen, mert nagyon sok idő telt el, mire válaszolt, de úgy voltam vele, hogy “oké, én se vagyok egy social media guru, annyi baj legyen”. Csak valahogy egyre ritkábbak lettek az üzenetek, legalábbis részéről.

Volt, hogy felvetettem, hogy találkozzunk, de valamire hivatkozva mindig lemondta, én meg már nem akartam hülyét csinálni magamból, hogy erőltetem. Most pl. már egy hónapja, hogy nem válaszolt.

Igazából csak azért nem értem, mert nem randizás alapon találkoztunk, hanem, mint két barát, és láttam rajta, hogy ő is jól érezte magát velem, szóval még csak az sem lehet benne, hogy ne tetszettem volna neki, és ezért ghostol.

Aztán gyakran válaszol, hogy “bocsi nem néztem az uzeneteimet” vagy valami csak így kellemetlen.

És valahol belül tudom, hogy valószínűleg telibe sz@r, de nehéz beismerni, mert tényleg kedvelem.


Szerintetek mi lehet mögötte?


(23/L)



#barátság #Ghostolas
márc. 16. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy neki lett párja vagy neked. Fiú lány barátság nem létezik, ez egy naív gondolat. Ennyi.
márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából egyikünknek sincs.
márc. 17. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor neki alakul. Vagy elkezdett többet érezni. Valami van itt még a háttérben amiről nem tudunk. Így nem lehet tanácsot adni
márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Ő nem kedvel annyira Téged.
márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!