Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátom" ki jelente...

A "legjobb barátom" ki jelentette, hogy ő már nem tekint barátnak. Ezen hogy lehetne túl lépni?

Figyelt kérdés

Igazából arról szólna a kérdés, hogy full magányos vagyok és nincs egyetlen egy barátom sem 19 évesen.

Sajnos tényleg 0 emberi kapcsolataim száma, és ez valahol nagyon bánt, és fullra magányos vagyok.

A legjobb barátomat november óta ismerem, egy veszekedés után, ahol igazából ő hibázott, és hazudott nekem, kijelentette kerekperec hogy ő nem akar a barátom lenni de beszélgetni akar még sokat, ez bennem így hatalmas wtf, mert állandóan csak problémáiról beszél, de mondjuk személyes bizalmas infókat nem oszt meg magáról meg úgy kezel mint egy idegent és ez iszonyatosan bántó, így vele se tudom mit kezdjek, meg magammal sem.



ápr. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy kilépett az életedből, hiszen ahogy mondod is, semmit sem adott hozzá az életedhez.

Nem konkrétan ő hiányzik, hanem egy másik barát, mert őt idealizálni akartad csak.

Szerencsére még sok korodbeli van, akik még lehetnek a barátaid.

ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jó, szép időt töltöttem vele együtt, rengeteg nevetéssel. Emiatt is vásároltam, adtam neki dolgokat, ezért csak egy dolgot vártam volna el tőle, hogy mindig legyen velem nyílt és őszinte, ha nem akar velem többet barátkozni, ne tegye, mondja ki, viszont ki mondta, de ugyanúgy velem beszélget, meg ő keres, ez elég érdekes. Nyilván mivel nincsenek embereim kapcsolataim, örülök, de ez valahol borzalmasan szarul esik, mert semmit nem csináltam ellene, csak lebukott, és számon kértem, én felkaptam a vizet, hogy állandóan terelt, belekötött jellegtelen apró részletekbe.
ápr. 29. 15:49
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod, egyáltalán nem kioktatásért írtam, csak kimaradt a kérdésből.
ápr. 29. 15:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár ez a sok idő nem igaz, mert 6 hónapja ismerem, 5 találkozó volt, én akartam többet, de állandóan lemondta, elvileg ő is jól érezte magát, plusz láttam rajta, hogy igen, jól érzi magát, viszont kamu indokokkal mondta le mindig, és elmondása szerint mással 3 naponta találkozott, más barátokkal, csak azok már nem tartják vele a kapcsolatot.
ápr. 29. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Aranyom, ő nem a legjobb barátod. Talán mozdulj ki, és keress más barátokat. Menj el csapatsportba, idegenekkel kirándulni, vannak erre fb csoportok, beültök 1 autóba és mentek. Fizeted a benzin pénzt. Ne várd, hogy majd valaki rád ír a neten, vagy bekopog az ajtódon.
ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!