Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok, ti beszélgetés közben...

Csajok, ti beszélgetés közben mikor értek hozzá pasi ismerőshöz, baráthoz?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkoztam egy lány barátommal, és azt figyeltem meg, hogy az utóbbi időben, egyre gyakrabban megérint. Most éppen szemben állt velem úgy beszégettünk, és közben a felkaromat megsimogatta. Régebben ilyeneket nem csinált. Mintha keresné a közelségemet. Kávézóban is rámszólt hogy üljek már közelebb hozzá, de amúgy sem ültem távol tőle. Ehhez nektek mi kell, bizalom, szimpátia, esetleg valamennyi vonzalom, vagy bárkinek jólesik a közelsége, megérintése?
márc. 18. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én csak vonzalom esetén, de vannak lányok, akik meg simán bárkit ölelgetnek meg ilyesmi, szóval akármi lehet. Nem mindegy, mióta ismeritek egymást, mert ha 20 éve barátok vagytok és csak most kezdett el érintgetni, az akár jelenthet is valamit, de ha csak rövid ideje, akkor simán csak lehet, hogy mostanában érzi már komfortosan magát veled, de ennyi, nincs mögötte vonzalom.
márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én csak akkor vagyok tapizós, ha van hátsó szándékom. 😏 Viszont van, aki alapból annyira közvetlen beszélgetés közben, hogy folyamatosan meg-meg érinti a másikat. Ennyiből nem lehet leszűrni, hogy nálad mi a helyzet.
márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ő bárkit nem ölelget, tapiz, nem az a fajta. Kb egy éve ismerjük egymást.
márc. 18. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen infók alapján arra tippelnék, hogy van valami a dolog mögött. Próbáld ki, hogy te is megérinted öt, többször megöleled és hasonlók. A reakciói sokat elárulhatnak.
márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ittasan buliban volt már ölelkezés, simogatás, de ugye ott volt az ital...
márc. 19. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Az ital csak feloldja a gátlásokat, vagyis könnyebben teszed meg azt, amit amúgy nem mernél.
márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Igazad van, de akkor utána józanul megbeszéltük hogy csak barátként tekint rám, semmi több, mert ő kezdett ölelgetni simogatni, magához húzni. Ezt akkor el is könyveltem, hogy ok csak a pia miatt volt. Most meg mintha valami megváltozott volna nála.

márc. 19. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ha nem akarnám, hogy a barátom megtudja, hogy tetszik nekem, akkor én is így reagálnék. Lehet újra meg kéne ezt beszélni.
márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!