Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez szurkálódás,...

Szerintetek ez szurkálódás, vagy inkább csak túlgondolom?

Figyelt kérdés

A barátnőm igencsak duci testalkatú, közel 100 kg. Az egyik legjobb barátnője pedig egy alig 50 kilós, csinos vékony csaj. Közös baráti társaságunkba tartozik a pasijával együtt. És mostanában felfigyeltem arra, hogy a csaj gyakran arról mesél a barátnőmnek, hogy milyen sokat és keményen túráztak a hétvégén, vagy hogy szokott edzeni otthon minden este, vagy karácsony után a hasát mutogatta, hogy milyen sokat hízott, úgy, hogy a bőrt alig tudta összefogni a hasán. A barátnőmnek pedig kifejezetten nagy hasa van. Meg mutogatja neki a csinos ruháit, amiket vett, olyanok, amelyek a barátnőmnél szóba sem jöhetnek az alkata miatt.

Vehetnénk úgy is, hogy egyszerűen csak jó barátnők, és mindent megosztanak egymással. De néha kivülről nekem már enyhe célzásnak tűnnek ezek a dolgok, és úgy látom, a barátnőmnek kicsit kínosak már ezek a szituk. Nem akartam még ezzel faggatni, hogyan érez,de szerintem zavarja kicsit. Fogyni nem tud, kérlek ne ebbe menjünk bele, hogy miért nem fogyókúrázik, meg megy ő is edzeni, stb.

Ti hogy látjátok, túlgondolom, vagy van benne valami?



márc. 31. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látjuk, hogy a barátnődet kellene kérdezni erről. Ennyiből mindent is bele lehet látni és annak ellenkezőjét is.
márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem a barátnődet miért barátkozik ilyen egoista, magamutogató nővel. Amúgy meg a duci barátnőd lehet tovább fog élni, mint az agyon sportolt csajszi. Láttam én már csodákat.
márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2es

Nem mondanám ezt sem, nagyon jó barátnők amúgy, nem mindig csak erről szól a téma, csak néha felmerülnek ilyen dolgok. Csak nem tudom eldönteni, hogy néha a csaj nem veszi észre magát, mert ez is elképzelhető, vagy direkt csinálja? Volt fordított eset is, pl kiöltöztünk egy bulira, és a csaj megdicsérte a barátnőmet, hogy milyen jó dekoltázsa van, még meg is fogdosta neki.

márc. 31. 12:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szurkálódás, de célozgatás. Nagy mennyiségben tapintatlan, még ha a jószándék vezeti is. Ha a barátnődet zavarja, neki kéne leállítania, nem némán szégyenkeznie. Nem biztos, hogy az illető olyan jó barátnő.
márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4es

Azt hiszem nagyon jól megfogalmaztad. Amit észrevettem még, hogy a barátnőm a csajjal ellentétben sosem szereti megbeszélni vele, hogy ő mit vegyen fel, milyen ruha, stb. Amúgy azt sem hiszem, hogy ő szégyenkezne emiatt, inkább csak egyszerűen zavarja.

márc. 31. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felvetheted a barátnődnek ezt a témát, egy stabil kapcsolat ezt elbírja. Lehet, hogy őbenne még nem is tudatosodott, csak érzés szinten zavarja, illetve nem gondolta végig, hogy ki is állhatna magáért. Ha nem mer, az nem barátság. Néha eljön az ideje, hogy felülbíráljuk a barátságainkat.
márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
"Fogyni nem tud, kérlek ne ebbe menjünk bele, hogy miért nem fogyókúrázik, meg megy ő is edzeni, stb." 🤣 Peeeersze.
márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Olyan nincs, hogy ne tudna lefogyni. Szeret zabálni. Ennyi.
ápr. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7es, 8as

Ok, és ennek mi köze a kérdéshez?

ápr. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!