Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hazudozik a "legjobb...

Miért hazudozik a "legjobb barátom? Normális, hogy sokszor azt érzem, hogy bárcsak ne lenne a barátom, avagy azt, hogy bárcsak ne ismertem volna meg, mert csak fájdalmat okozott bennem?

Figyelt kérdés

Sztori röviden annyi, hogy olyan apró dolgokban is hazudik, ami egyáltalán nem rám tartozik. Annyit ír, elmegy pihenni, 30 perc múlva újra ír, visszajött, végig elérhető volt, és annyit írt, hogy csinált egy új facebook fiókot, amiről bejelölt. Nem ez az első neki, pl saját facebookjáról törölte a jelölésemet, most pl. olyat írt, hogy elment sétálni 5 perc múlva újra ír, mert buszra szállt, aztán már 20 perce ugyanúgy elérhető, és semmit sem ír.

Igen ezek nagyon kicsi dolgok, de miért nem őszinte, miért kell hazudozni?


Voltak nagyobb dolgok is, többször magamra hagyott a bajban, találkozókat úgyanilyen kis gyerekes ürüggyel lemondta, amikor problémám volt mindig eltűnt, de én mindig segítettem neki, vettem neki dolgokat, lelkileg mindig támogattam. Ezt a részét nem érzem fairnek. Kapcsolatunk elég mérgező, sokszor csinál félreérthető dolgokat, akkor szemembe olvassa a negatív tulajdonságokat, és úgy kezel ilyenkor mintha egy vadidegen lennék.

Én nagyon szeretem őt, sok közös tulajdonságunk van, szerintem jó ember, de ezek nem tesznek nekem jót.



ápr. 13. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális
Nem, nem normális
5 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Narc
ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kettyós nem?
ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne tűrd el ezt. Nem barát. Tudom, nehéz elengedni. Nem is fogja igazán soha megérteni, mi a problémád. Te csak egy emberi törölköző vagy neki.
ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#1 Nárcisztikus? Szerintem is az, állandoan saját magáról beszél, ha kiváncsi rám, akkor is mindig így kezdi: "mindig rólam beszélünk, most beszéljünk rólad", szerintem ez színtiszta udvariasság, ami valahol becsülendő, de nem, így tenné fel a kérdés, ha valóban érdekelne a szitu.


#2 Azért ilyen durván nem fogalmaznék, de megvannak a mentális problémái.


#3 Remélem nincs igazad, de ment a zöld kéz, gondolom jót akarsz, és tapasztalatból beszélsz, lehet itt reménykednem, valósznűleg igazad van, mindig én teszek dolgokat a kapcsolatunkért, mindig én kezdeményezek JÓ dolgokat, programokat, amiket ő nagyon élvez, de az én "szükségleteim", egy séta, vagy valami aligha vannak kielégítve.

ápr. 13. 16:39
 5/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, persze, hogy jót akarok, házasságom hasonló volt, csak ezerszer rosszabb. Egymagad nem tudsz egy kapcsolatot ápolni.
ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nyilván végletekbe írok, hogy "Normális, hogy sokszor azt érzem, hogy bárcsak ne lenne a barátom, avagy azt, hogy bárcsak ne ismertem volna meg, mert csak fájdalmat okozott bennem?" ez sem egy jó gondolat, de én már nem tudok benne bízni, volt mikor, behazudta nekem, hogy nem jó a messengere, közben rakta ki a képeket, hogy másokkal csavarog, én meg fontos üzenetet írtam neki, úgy kellett felhívni, hogy keressen.

Olyan is volt, hogy csináltam valamit, aztán emiatt parkolópályára tett, nem is ellene követtem el... Emberileg valahol elbukott nálam, sőt, más már rég ott hagyta volna, de én valamiért nagyon kötődök még hozzá.

Csinált olyat is ezzel kapcsolatban, ahol kiírt forumra, hogy dobja el a barátját vagy ne, és az nekem borzalmas este volt, bemásolta az összes választ redditről, és ahol szidták őt, azt is, és rám lett fordítva, hogy ez is miattam volt, közbe ő írta ki... Ez régi történet változott valamennyit szerintem, beismerte a hibáját.

ápr. 13. 16:44
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 teljesen igazad van, két ember kell minden kapcsolathoz, sem több, sem kevesebb.
ápr. 13. 16:45
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján te vagy a szenvedő fél ebben a kapcsolatban.

Az ilyet el kell engedni, és nem kell erőltetni.

ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8-as ezt sajnos észrevettem, igazad van, hogy erőltetéssel nem, csak az én energiám megy el, köszönöm a válaszod!
ápr. 13. 16:57
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod,hogy o irta ki? Mi van,ha egy ismerosod irta ki,aki le akarja csspni a kezedrol??
ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!