Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hazudozik a "legjobb...

Miért hazudozik a "legjobb barátom? Normális, hogy sokszor azt érzem, hogy bárcsak ne lenne a barátom, avagy azt, hogy bárcsak ne ismertem volna meg, mert csak fájdalmat okozott bennem?

Figyelt kérdés

Sztori röviden annyi, hogy olyan apró dolgokban is hazudik, ami egyáltalán nem rám tartozik. Annyit ír, elmegy pihenni, 30 perc múlva újra ír, visszajött, végig elérhető volt, és annyit írt, hogy csinált egy új facebook fiókot, amiről bejelölt. Nem ez az első neki, pl saját facebookjáról törölte a jelölésemet, most pl. olyat írt, hogy elment sétálni 5 perc múlva újra ír, mert buszra szállt, aztán már 20 perce ugyanúgy elérhető, és semmit sem ír.

Igen ezek nagyon kicsi dolgok, de miért nem őszinte, miért kell hazudozni?


Voltak nagyobb dolgok is, többször magamra hagyott a bajban, találkozókat úgyanilyen kis gyerekes ürüggyel lemondta, amikor problémám volt mindig eltűnt, de én mindig segítettem neki, vettem neki dolgokat, lelkileg mindig támogattam. Ezt a részét nem érzem fairnek. Kapcsolatunk elég mérgező, sokszor csinál félreérthető dolgokat, akkor szemembe olvassa a negatív tulajdonságokat, és úgy kezel ilyenkor mintha egy vadidegen lennék.

Én nagyon szeretem őt, sok közös tulajdonságunk van, szerintem jó ember, de ezek nem tesznek nekem jót.



ápr. 13. 16:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Előre megbeszélte velem, hogy kiírja, és ő maga küldte a válaszokat, amit kapott redditen.
ápr. 13. 17:30
 12/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan érzelmi terrort éltem át, mert olyan érzésem volt, hogy úgy fog dönteni velem kapcsolatban amit ott vadidegenek írtak.

Itt ha írjátok, ne barátkozz vele!, elgondolkodom rajta, de előtte fix megbeszélném vele. A reddites akciója után 1 hónapig ghostingolt. Ez 2023 nyarán történt.

ápr. 13. 17:31
 13/20 anonim ***** válasza:
Hű, ez nagyon beteg amit írsz.
ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, de bizalmamat nem hiszem hamar újra belefektetni, habár javult azóta, de hazudozás ugyanúgy rendszeres.
ápr. 13. 17:42
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 tapasztalat, hogy nem fog változni.
ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"bárcsak ne lenne a barátom"

Mi akadályoz benne, hogy ne legyen?

ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A narcok ilyenek. Van akinek tetszik,van akinek nem. :D
ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#16, nagyon szeretem őt, ennek ellenére is, de fáj, ahogy viselkedik
ápr. 13. 21:18
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Mindenkinek jogában áll h/lyének lenni, csak akkor ne itt nyávogjon. Hanem tűrje csendben, ha ez kell neki
ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 xp ali ***** válasza:
Vannak ilyen kihasználó emberek, akik mások jószándékát, naivitását, stb. használják ki. Én ezeket energiavámpíroknak nevezem és kerülöm őket amint kiderül. Nem rettennek vissza a nyalizástól sem, hogy továbbra is kihasználjanak, szóval nem mindig könnyű tőlük megszabadulni. Főleg ha nem a 0. percben derült ki és megszokták, hogy bedőlsz nekik. Ne aggódj, keresnek mást, nem lesz bajuk.
ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!