Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú (k)! te mit csinálnál? (lent)

Fiú (k)! te mit csinálnál? (lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén irom le, szal bocsi.

Mitcsinálnál, ha egy lány akivel mondjuk jóban vagy ugy éreznéd 'leszar'? Szóval beszél veled meg minden, de pl (szinte) soha nem ő megy oda hozzád, hanem mindig te keresed meg őt és kezdesz el vele beszélgetni.. vagy pl: fb-n te irsz rá és ő (szinte) soha. De egyébként tök normálisan el van veled.. érted.

Szal mitcsinálnál? hagynád a g*cibe, vagy továbbra is jóban lennél vele?

Rosszul esne?vagy nem igazán figyelnél rá oda?vagy esetleg egy bizonyos fokig még 'birnád' is?

13/L és még1x bocsi ha hülyén irtam le a fogalmazás nem az erősségem.. :$



2012. aug. 11. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
na neee. én még az ilyen jellegű barátokat is hagyom a fenébe. nem hogy egy vonzó személyt. ezek azok az emberek akik jól elvannak veled, esetleg bírnak is, de nagy ívben leszarják mi van veled...:(
2012. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor most közelitsük meg máshogy a dolgot :D(hosszu lesz, és remélem válaszol rá valaki, mert kiváncsi vagyok :D)

A lány nem szarja le. sőt. csaak.. úgy érzi, hogy ő egyáltalán nem fontos a fiúnak, merthát a fiu eléggé.. menő. és hát elég sok haverja van a lányon kívül.. a lány meg úgy gondolja, hogy ha úgy se fontos a fiúnak, miért viselkedne úgy vele mintha annyira fontos lenne neki a fiú.(?) pedig nagyon is az.

és mikor rájön hogy ezt az egészet a fiú ugy veszi le h leszarja őt a lány , hogy is mondjam meglepődik. megpróbálja helyrehozni de már késő a fiu elkönyvelte magában h a lány 'leszarja' őt. de továbbra is dumálnak.

Miért?Ezek után miért spanulnak ugyan ugy mikor a fiu azt érzi, a lány leszarja?Annyira bejön ez neki, vagy csak unalmában nem tud mit csinálni, hát dumál egyet a lánnyal?

tudom nehéz ezt igy elképzelni (főleg ahogy leirtam..) meg minden de azért légyszi irjatok.köszi :D

2012. aug. 11. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
azt érezném azért ilyen a lány mert így akar megbizonyosodni afelől mennyire érdeklődök iránta
2012. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, és így kezeltem:

Megmondtam neki, hogy ez így nem fog menni, az emberi kapcsolatok kétszereplős dolgok, ha akar, tudja hol talál. Aztán felhívtam egy haverom, lementünk egy kocsmába, az apró ment a zenegépbe, a többit elsöröztük. Azóta sem keresett, de ha egyszer ennyit érek neki, akkor maradjon meg magának. Én a részemről mindent megtettem.

2012. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. aug. 11. 21:02
 6/13 anonim ***** válasza:
2 vak dinoszaurusz harca a gödörben.Menőség itt,menőség ott.
2012. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
okay:DD
2012. aug. 11. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam pont ilyen szitu volt a melóhelyemen amit leírtál kérdező... Mindig én mentem a lány után,én kezdeményeztem a beszélgetést,fb-n is én írtam mindig rá..,és a negyedét se kaptam vissza:( Rohadt szerelmes voltam bele.. Mióta nem dolgozok ott és nem írok neki semmibe vesz.Ez van...,nem mintha elötte vett volna valamibe. Olyan szekér után soha ne fuss ami nem vesz fel!;)
2012. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mi az a ":$"????????? Hogy beszélsz 13éves lány létedre? Egyébként vannak olyanok, akik esetleg nem mernek kezdeményezni, de ha te keresed őt, és akkor teljes mértékben elvagytok, akkor semmi gond nincs. Nem kell elítélni valakit emiatt.
2012. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
otthagynám azt a lányt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!