Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék ÚJ barátokat?

Hogyan szerezhetnék ÚJ barátokat?

Figyelt kérdés

A régiek vagy már 100x átvertek és jóformán sz*>rnak a fejemre. Ebben a társaságban mindenki megsértődik még akkor is, ha a másik csak segíteni akar nekik és állandóan megfelelési kényszerem van tőlük. Szóval meguntam és besokaltam, tehát új barátokat keresnék. De mégis hogyan? Segítséég!


19/L



2013. jan. 1. 13:02
 1/8 anonim válasza:

Igen, ez engem is érdekelne :)

18L

2013. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
engem is érdekekelne,mert az első egyetemi évem alatt rájöttem,hogy ki az igazi barát,és ki hazsnált ki évekig,most már csak egy igazi barátom van,de ő is messze lakik,olyanokkal ismerekednék,akik színházba járnak főleg
2013. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
lányok örülök,hogy nem vagyok egyedül,nekem ezért nem is volt soha igaz barátnőm,mert tipikus olyanok amiket leírtatok,nekem fiú barátaim vannak,de azért jó lenne néha egy kettő igaz lánybarát.19L
2013. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2-es vagyok:hozzátenném,hogy érettebb gondolkodású barátokra lenne szükségem,mert az eddigi barátnak hitt személyek mind gyerekesek voltak még huszonévesen is
2013. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés hallod-é. Nekem sincsenek meg már a régi cimborák... Újakat meg NEM KÖNNYŰ szerezni.
2013. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van bőven átvert személy, ne aggódj. Még a sok öngyilkossági kísérlet és a magas alkoholmennyiség se cincálta meg eléggé a hasonló emberek tartományát, úgyhogy bőven lesz még barátod. 19 éves vagy, ott az egyetem, ott lesz a munka. Ha van művészeti érdeklődésed, akkor abban a körben is találhatsz. Ha sportolsz, akkor ott is.
2013. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hahó lányok, fel sem tűnik?! mindannyiotokat ugyanaz érdekli, a korotok is hasonló. én azért egy próbát megtennék

a többiekkel

2013. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
feltűnt. írtam nekik, de nem igazán válaszoltak.
2013. jan. 12. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!