Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Akit eddig a barátomnak hittem, kiderült, hogy nagyot tévedtem! Le se szar mostanában, mert megismert mást (de könyörgöm nekem is vannak mások és mégsem csinálom ezt vele....) ..mostmár engem csak arra használ, hogy mindent csináljak meg neki, meg ha valamije nincs, akkor adjak neki én ha van ... Elhatároztam hogy nem fogok vele foglalkozni! , de sajnos egy hibám van, mindig megtudom sajnálni.... Mit csináljak, hogy ne tudjon kihasználni? Hogy győzzem le ezt a ,megsajnálom bármit tesz/megbánt' dolgot? Köszönöm ! :)
2013. máj. 28. 16:12
 1/1 anonim válasza:
velem is hasonló történt csak én nem tudtam megsajnálni semmiért, azért is mert amikor segítséget kért mindig eszembe jutott közbe amiket csinált velem (és én ilyenkor nagyon megharagszok), amikor kér tőled valamit mindig gondolj arra amiket csinált veled meg ahogy bánik veled és mond azt, hogy nem érdekel, ne segíts neki és utána majd felfogja, hogy veled ezt nem csinálhatja.
2013. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!