Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális a barátnő...

Szerintetek normális a barátnőm? Aggódom érte! Mit mondjak neki?!

Figyelt kérdés

Öngyilkosságot tervez. Annak ellenére, hogy nincsen semmi gondja! 20 éves és egészséges.

Nagyon okos, értelmes, a szüleivel él, akik teljes mértékben eltartják, de mellette dolgozik is, 200E körül keres, nagyon szép is, átlagon felül nagyon-nagyon csinos is, és mégis öngyilkosságot tervez.

Azt mondja, azért mert üres az élete és nincsen senkije. A szülei lelkileg egyáltalán nem támogatják, a férfiak, akikhez bármilyen érzelmi szál is fűzte valaha kivétel nélkül mind-mind becsapták/kihasználták a naívságát. Rajtam kívül más barántője nincsen, mert egyszerűen irigylik a lányok és nem barátkoznak vele.

Azt tervezi, hogy az autójával "balesetet" csinál.


2013. máj. 29. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon okos, értelmes,

Ezt azért megkérdőjelezném,már az öngyilkosság módja miatt.

Amit tehetsz hogy rábeszéled kérjen segitséget szakembertől.Neked is azért mondta el mert ez egy segélykiáltás.

Ennél többet nem tehetsz.

2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Beszéld rá, hogy kérjen segítséget!Nem hiába mondta el Neked, szerintem te vagy az utolsó kapaszkodója!
2013. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Add meg neki az elérhetőségemet, írjon nekem innen privibe ha akar, autós balesetet semmiképpen ne csináljon, mert nagyon többesélyes a dolog, másrészt az a véleményem, mint a népi mondás, - a szamár is legjobb dolgában töri ki a nyakát.
2013. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Azt tervezi, hogy az autójával "balesetet" csinál."

Aztán ha ő túléli és kinyír egy családot remélem rárohad a műanyag lakat... Egyértelműen nem 100-as.

2013. máj. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!