Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban lesz az esküvőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban lesz az esküvőm. Félek, hogy amikor ki kell mondani az "igent", elbőgöm magam. Normális, hogy ilyen hülyeségeken aggódom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár aggódnod, bitos elsírod magad, sztem mindenki elsírja magát.Nem csak te fogsz sírni, az egész család! :)

Sok boldogságot

2010. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha sírsz:) Persze csak ha öröm könnyek:D
2010. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj a sminkre!!! ;D


Sok boldogságot!

2010. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Na én nem sírtam,alig vártam,hogy megszabaduljak a rokonságtól,akik végig azt nézték,hogy milyenek lesznek az új "családtagok".Katasztrófa volt.
2010. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


De jó neked, és sose merek meghatódni mások előtt!

Szerintem ne készülj rá előre, ez életed egyik legszebb pillanata, bőgni nem kell azért de szerintem 1-2 könnycsepp simán belefér:)))))

2010. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 7. 16:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos kérdés!

Én elröhögtem magam (komolyan) velünk nevetett az egész templom!

2010. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És Ti nagyon izgultatok előtte?
2010. márc. 7. 16:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze! De ez így van rendjén, és egy szép emlék, ha rágondolunk.

Legyetek nagyon boldogok!

2010. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én meg azon paráztam, hogy tuti hasraesek az oltár előtt :P persze nem így lett...de mindenkinek van ilyen "mumusa" én egyébként végigmosolyogtam az egész napot (nagyon jól éreztem magam, meg eleve mosolygós vagyok, és imádom a családomat, meg a férjem családját, jó volt őket együtt látni). a templomban erőltetnem kellett magam, hogy komoly képet vágjak :)
2010. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!