Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszom?

Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés
Elmondtam az egyik barátnőmnek, hogy valamit érzek egy fiú iránt. Erre ő rá egy pár napja le is csapott rá. Most haragszok rá, de nem érti miért csinálok belőle ekkora ügyet mivel nem voltunk együtt. Eddig észre se vette... Ráadásul hozzá tette, hogy ha kellettem volna neki akkor nem vele jön össze. Én tiszteletben tartom, hogy együtt vannak, legyenek boldogok de ez rosszul esett. Jogosan haragszom?

2013. okt. 19. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

ha neki is régebbóta tetszik, akkor szerintem nem "jogos"

Persze nem esett jól,de túl kell tenni magad.

2013. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Jogosan!


Gusztustalan volt, amit a "barátnőd" tett.


Ugyanis az ilyen "barátnőktől" mentsen meg az Isten mindenkit.

2013. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Emberek ***** válasza:
100%
Igen részben jogosan haragszol rá, mert te "előbb szerettél volna többet" a fiútól. De részben nem, hiszen nem jártatok, így tulajdonképpen semmi közötök nem volt egymáshoz. Így nem lehet élesen elválasztani, hogy jogos-e, vagy sem.
2013. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves első! Mint írtam eddig azt sem tudta, hogy létezik. Már kezdett köztünk kialakulni a dolgok és erre jött ő és bummm.
2013. okt. 19. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsánat azt nem láttam,hogy eddig nem érdekelte.

Akkor jogos

2013. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan! Lecsapott rá, mint a hiéna.

Barátnő ilyet nem tesz. Ha eddig észre sem vette, akkor most bizonyítani akar, hogy ő különb?

Hát, nem az! Ez a barátság elárulása.

2013. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 doncikeee válasza:

az ilyet ne nevezd barátnak, orulj, hogy megszabadultal tole leher, hogy fajdalmasan kellett erre rajonod mert nem csak a baratnodet veszitetted el hanem a fiut aki tetszik... gusztustalan huzas volt a csajtol..

de ha fiu meg kepes volt vele osszejonni o se sokkal kulonb.. foleg habtuta h akarsz tole valamit es a baratnoddel osszejon. megerdemlik egymast. neked pedig kitartas jon egy jobb pasi aki nem ilyen :-) :-) :-) :-)

2013. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi ez, k#rvasági verseny?
2013. okt. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan..

ha ilyen barátom lenne ellenségekre nem is lenne szükségem.

2013. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem:

- a barátnőd bizonyítani akart magának vagy neked, hogy ő a jobb nő- ha ugye csak akkor kezdte izgatni a srác amikor rájött neked tetszik de még szabad préda akkor is ha valami kezdett kialakulni (vagyis te úgy érezted)

- a srác valószínűleg nem érezte úgy és/vagy jobbnak találta a barátnődet, aki kicsit kellette magát -> inkább előbb mint később derüljön ki!

- jogosan haragszol a barátságotok szempontjából szerintem, mert megbeszélhette volna veled, hogy neki is tetszik stb valahogy megbeszélni. Igaz, elég kínos beszélgetés lett volna, de tisztább is.

Írásod alapján szándékosnak tűnik e tette, azért haragudhatsz.

Másrészt meg mivel csak randiztatok, abból a szempontból meg végülis nem haragudhatsz.


Én annyit változtatnék a helyedbe, hogy nem bíznék rá minden titkom és kicsit távolságtartóbb lennék vele, szóval inkább haverféle mint barát.

2013. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!