Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy "haverom" akivel...

Van egy "haverom" akivel négyszemközt még el is tudok dumálni, ha akarok, viszont társaságban szivesen piszkál megaláz minden ok nélkül. Mi baja lehet az ilyen embernek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Piszkáld vissza te is, ez ilyen férfi dolog, ideje lenne az ilyesmibe beletanulni. A fiúk, férfiak egyfolytában piszkálják, szurkálják a másikat, hogy kiderüljön, hogy ki a dominánsabb a társaságban, nem mellesleg jókat is lehet röhögni ezeken a szurkálódásokon. Nem ellened irányul ez az egész, inkább csak tekintélyt akar szerezni a csoportban.
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nem teljesen van igaza. Lehet az is, de nem csak ez.

Lehez olyan ember, aki másokhoz nagyon alkalmazkodik. Én is ilyen vagyok. Van pl. egy fiú barátom, akivel nem rég óta kezdtem el barátkozni. El tudunk beszélgetni neten. Iskolában viszont nem. S ez nem azért van mert csak neten megy. Hanem mindig vele van egy osztálytárs barát, aki mindig piszkálódik mindenkivel. Velem is. Én meg akaratlanul olyan leszek mint az a fiú, és ezzel a barátommal is. De utólag rájövök, hogy bunkó voltam és bocsánatot kérek. Jelenleg az a küldetés, hogy egyszer végre ketten beszélgethessünk, mert nem akarok vele csak neten beszélni, sem kikészíteni őt a másik osztálytárs hatására. Szóval ez is lehet

Remélem, tudtam segíteni.


13/L

2014. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az minden barátságnál így van.

A barátaim társaságban engem is osztanak ,de én is osztom őket.Nem szoktam felkapni a vizet,csak lazán.

2014. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajna igy vagyok én is..
2018. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!