Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj ezzel a barátommal,...

Mi a baj ezzel a barátommal, miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom akivel rengeteg mindent csináltam, azonban nemrég megromlott egy kicsit a viszonyunk és összevesztünk.Igaz azóta már kibékülünk, de a viszonyunk koránsem olyan, amilyen volt.


Ezt úgy értem, hogy ugyan olyan jól el tudok vele dumálni mint azelőtt, de nem keressük annyit egymás társaságát, ritkábban beszélünk.


Mégis miért viselkedik így, mi a gond?Én úgy gondolom ugyanannyira kedvel, mint előtte.Hogyan változtathatnék ezen?Régebben azt is mondta, hogy talán én egy kicsit erőltetem és túl sokat keresem.Talán ez lehet a gond?

Hogyan érhetném el hogy többet keressen?


Véleményeket légyszi 15f



2014. okt. 1. 16:39
 1/1 anonim válasza:
Hagyd békén egy hétig ne irj neki és ráfog jönni hogy hiányzol neki és ő fog irni
2014. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!