Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek új barátokat?...

Hogyan szerezzek új barátokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem Kecskemétre,az egész város még új nekem,és itt nincs senki ismerős.Szeretnék kialakítani egy baráti kört,de hogyan,és hol szerezhetnék új barátokat,ismerősöket?

2014. okt. 28. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Suliba jársz, vagy dolgozni mentél oda? ( csak amiatt kérdezem, mert ha adsz meg kort, hamarabb kaphatsz konkrét tanácsot is) Mert ha suliba, akkor a sulis közös programok kapcsán is könnyebben lehet barátokat találni. Ha munka miatt mentél oda, akkor pedig azon az irányvonalon mozogva is lehet. Vagy pl járj el sétálni, vagy valami olyan helyre, ahol emberek vannak, vagy valami hobbid kapcsán keress valamilyen közösséget, szakkört, szabadidős tevékenységet... Sok alternatíva lehet. :) Amúgy nem élek túl messze kecskeméttől, tehát ismerem nagyjából a várost. Van ott rengeteg dolog amivel el lehet ütni az időt, és ahol lehet ismeretségeket szerezni. :) 24N
2014. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Munka miatt mentem oda.Kedves utolsó írnál egy-két hasznos tanácsot a városról,hogy hova érdemes benézni,milyen programok szoktak lenni hol érdemes ismerkedni stb?

23/f

2014. okt. 28. 13:57
 3/4 anonim válasza:
esetleg munkahelyi barátok?vagy kollégák barátai?
2014. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
most találtam meg a kérdésedet, én ugyanebben a cipőben járok, bő féléve lakok Kecskeméten és semmi ismeretségem nincs és szeretném ha lenne. ha van kedved barátkozhatnánk :) de tényleg csak barátság szinten, mert barátom az van már egy jó ideje. L/28
2015. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!