Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ember, aki ismerkedn...

Van olyan ember, aki ismerkedni akar? (Baráti szinten, nem párkapcsolat. )

Figyelt kérdés
15/F. Tudom fura, hogy éppen gyakorin írok ki ilyet. Nehezen barátkozom suliba. Van egy "majdnem barátom", akivel így napi szinten azért beszélünk egy keveset. De nem érzem annak, hogy mi igaz barátok lennénk. Budapesti vagyok :D

2015. jan. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fura, az, hogy itt szeretnél ismerkedni. Sajnos elég nehéz mélyebb kapcsolatokat kialakítani, ha arra a társaság többi tagja nem hajlando, illetve nem alkalmas. Ha van kedved e-mailben leírni, Szívesen elolvasom a történeted, s szolgálok pár jó tanáccsal. Ha egy ilyen kérdés megfogalmazódott benned, az valószínűsíti, hogy értékes ember vagy.


22f

2015. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én se barátkozom egykönnyen :\ De légy nyitott :) és keress olyant akivel körülbelül egy az érdeklődési körötök :) Én is szívesen elolvasom és adok tanácsot ha leírod priviben :) 15/l
2015. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak az a rossz, hogy nehéz megfelelő barátot találni. Nekem van egy hosszú történetem a fent említett emberrel kapcsolatban...


Általánosban sokat tudtunk "együtt lenni". Beszélgetni, hülyéskedni. Voltak nehezebb időszakok, mikor például állandóan engem piszkált. Voltak összeveszések. Később mikor gimibe kerültünk. Azóta nem is találkoztunk, semmit nem csináltunk. De én egész végig nem éreztem annak, hogy mi barátok voltunk. Nem tudom mért. Pont egy pár perce mondtuk azt, hogy vége a barátságunknak... Biztos voltak olyan dolgok, amik neki voltak rosszak, csak én nem vettem észre. Most egymás szülinapjára, se karácsonyra se adtunk egymásnak ajándékot. Sose kérdezzük meg egymástól, hogy mi történt aznap, vagy hogy hogy van a másik.

2015. jan. 11. 21:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt hosszabban is el tudnám mesélni, de kb Ennyi. De szerinte a végén említett dolgok teljesen normálisan. És én alapból nagyon Félek a többi osztálytársammal beszélgetni... :(
2015. jan. 11. 21:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah. Végül is most jóba vagyunk. De nem érzem a barátság minőségét kicsit :'D Meg sosincs kivel dumálni :c
2015. márc. 14. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, de valahogy ki kéne nőni különben egyedül maradsz. Nem mintha én nagyon kinőttem volna sajnos. 19/l
2015. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!