Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyk a legjobb...

Szerintetek melyk a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Osszevesztem az egyik legjobb baratommal, kerek 10 napja. Elegge sulyos volt a helyzet es azota nem beszelunk. Probaltam neki sms-t kuldeni, hogy bocsasson meg, de meg ott is probaltam magamat kimagyarazni az egeszbol. Beszeltem egyik baratnojevel, es azt mondta hogy azt uzente hogy meg egy par napig ne keressem mig lenyugszik... ez volt penteken.

Azt szeretnem kerdeni hogy szerintetek mi lenne a jobb? ha azt irnam neki hogy bocsasson meg, sajnalom az egeszet ami tortent, vagy inkabb kerdezzem meg hogy mit csinal? es ha szeretne hogy beszeljunk?

Ti hogyan cselekednetek?


2015. febr. 19. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te már küldtél neki üzenetet,akkor most várd meg, míg lehiggad és ő keres.
2015. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen de abban az uzenetben is probaltam magamat kimagyarazni az ugybol, pedig sokkal jobb lett volna csak annyit mondani h sajnalom. Gondoltam most fogok neki irni... mert ha nem lehet azt gondolja hogy nem is erdekel mar a baratsagunk... ha nem is keresem
2015. febr. 19. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Várd ki azt a pár napot, hátha tényleg szüksége van időre, hogy megnyugodjon. Ha nem jelentkezik, akkor majd írj neki, hogy sajnálod és szeretnéd, ha megbeszélnétek a dolgot.
2015. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább békén, majd kidühöngi magát és ír. Ha meg nem, akkor ennyit értél neki. Mivel sikerült így felnyomni az agyát?
2015. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugalm
2015. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1.Nyugalmat kért, akkor add meg neki!

2.De az is lehet,hogyha bocsánatot kérnél,akkor segitene neki,hogy ujra szóba álljon veled!

2015. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szerintem azert mar eltelt egy kis ido, es csak kellene valamit irjak neki. Szerintetek mit a leghelyesebb ilyen szituacioba irni?
2015. febr. 19. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy sajnálod ami történt, és hogy hogyan tehetnéd jóvá?
2015. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt irtam neki hogy: szia. mi ujsag? tudom hogy azt kerted par napig ne zavarjalak. csak azt szeretnem mondani hogy oszinten sajnalom ami tortent es nagyon megbantam hogy megbantottalak. kerlek bocsass meg. ahogy lattam nem nagyon akar irni.. odairtam hogy kerlek irj vissza.. csak beszelgetni szeretnek. de semmi...

en nagyon tartok hozza es tenleg a legjobb baratomnak tartom... a lenyeg az hogy latja hogy nagyon szeretnek kibekulni vele es hogy mindig irok neki. Lehet ezert nem akar irni.. hogy hadd szenvedjek. Eskuszom mar nem tudom mit mondjak

2015. febr. 19. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom nem jut el az agyadig, hogy hagyd békén egy darabig.
2015. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!