Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyk a legjobb...

Szerintetek melyk a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés

Osszevesztem az egyik legjobb baratommal, kerek 10 napja. Elegge sulyos volt a helyzet es azota nem beszelunk. Probaltam neki sms-t kuldeni, hogy bocsasson meg, de meg ott is probaltam magamat kimagyarazni az egeszbol. Beszeltem egyik baratnojevel, es azt mondta hogy azt uzente hogy meg egy par napig ne keressem mig lenyugszik... ez volt penteken.

Azt szeretnem kerdeni hogy szerintetek mi lenne a jobb? ha azt irnam neki hogy bocsasson meg, sajnalom az egeszet ami tortent, vagy inkabb kerdezzem meg hogy mit csinal? es ha szeretne hogy beszeljunk?

Ti hogyan cselekednetek?


2015. febr. 19. 11:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, es ez volt az utolso dolog amit irtam neki. Nem is erdekel abszolut ezentul mi a helyzet vele mert ugy latszik en tul sokat adtam az egeszbe, es az hogy 100 dologbol 99-et megteszek, es ha hibazok akkor mar nem is ir. En mindent megtettem, bocsanatot is kertem de lehet tul sokszor is mar.
2015. febr. 19. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!