Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te odaadnád egy szinte idegen...

Te odaadnád egy szinte idegen nőnek a gyerekruháidat?

Figyelt kérdés
Úgy hogy nem te ajánlottad fel először a ruhákat.

2015. máj. 6. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha nincs rá szükségem, bár sok függ attól, hogy hogyan kérte.
2015. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Illedelmesen, de nekem fura volt hogy minden alkalommal megemlítette hogy nincs e kinőtt gyerekruháim amikor találkoztunk, kicsit nekem rámenősnek tűnik.

Azt sem tudom merre lakik.

Nagyon félek hogy csak ki használna akar és csak addig leszek jó míg átadom.

Ráadásul nem is neki kell hanem az unoka testvérének.

Manapság azért nem olcsó a gyerek ruha sem, és megfontolandó hogy kinek adja oda az ember, lehet hogy másnak tényleg nagy szüksége lenne rá csak nem tudok róla.

2015. máj. 6. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem pofátlanság csak úgy egy idegentől bármit is kérni valami sázadik rokonnak. Ki a franc tudja, hogy tényleg kell-e nekik, vagy csak az interneten akarja ebizniszelni.
2015. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ahogy elnéztem az öltözékét , nem gazdagok.
2015. máj. 6. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rászorul, azért kéri ennyire. Azt gondolom, hogy ha olyasmit adsz oda, amire nincs szükséged, az nem kihasználás, még csak akkora nagy jótéteménynek sem nevezném.


Ha zavar, hogy nyomul, csomagold össze a cuccokat, és vidd el jótékonysági szervezetnek (máltaiak, Vöröskereszt, Nagycsaládosok Egyesülete pl.), és utána nyugodt szívvel mondhatod, hogy már odaadtad rászorulóknak.

2015. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annak idején mi is szegény családban éltünk és mi is részt vettünk ilyen iskolai turiban, egyházakban szervezték a turit, de ott soha nem találtunk jó minőségű ránk való ruhákat, szerintem ők ott a felsőbb rendűek már átszedik az adományokat és úgy juttassák tovább a rászorulók részére.
2015. máj. 6. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:

A templomi turikkal sajnos egyet kell érteni, először az ottani tűzhöz közel levők fölöznek le mindent.

Kezdve a lelkész feleségével,mindenféle rokonával, barátjával, ahol én láttam.

2015. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!