Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Mit szólnátok ahhoz, ha a legjobb barátnőtök azt mondaná, hogy nem vagy neki a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező!


Nem tudom, mióta tart neked ez, de én nekem négy év után közölte a barátném, hogy nem néz engem semmibe, s csak azért kellettem neki, mert a tekintélyesek (fejesek) nem fogadták be. Na, ez a fájó, s ráadásul hazudozott, nem is foglalkozott velem.

Azóta nincsenek barátaim és nem bízok meg senkiben, sőt ennek hatására (mivel nagyon rosszul esett)minden emberben csak a rosszat látom.

2015. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel látszólag nem kölcsönös a dolog,hagynám a fenébe.

Olyan ember után nem tepernék, akiben nem bízom.

2015. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valszeg rögtön megszakítanám vele a kapcsolatot.
2015. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem házasság, nem arról szól, hogy választasz egyet, aztán csak vele maradsz életed végéig. Természetes, hogy az x számú barátod közül neked ő a "legjobb" barátod, de neki meg valaki más a legjobb barátja az ő y számú barátai közül, aki meg lehet, hogy valaki teljesen mást tart a legjobb barátjának az ő z számú barátai közül, stb. Nem kell hogy a legjobb barátja legyél a legjobb barátodnak, az is bőven elég, ha a barátja vagy.
2015. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul esne egy kicsit, de attól még nem szakítanám meg a kapcsolatot. Ez az érzés nem mindig kölcsönös, és attól még lehet nagyon jó barátnő, ha van vki, akit még közelebb érez magához. Nem feltétlen az ő "hibája".
2015. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rosszul esne, de elfogadnám, hogy kettőnk számára más szinten van a kapcsolat. Esetleg próbálnám elmélyíteni a barátságot valaki mással is.
2015. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves első,


Én csak annyit mondanék, hogy sajnálom, valószínűleg te is tisztában vagy azzal, hogy a hozzáállásod irracionális, nem előnyös neked sem (de sokan együtt tudnak könnyen érezni a helyzettel a hasonló tapasztalat(ok) miatt), mindemellett: Remélhetőleg egyszer kockáztatsz (ismét) a boldogságodért. Remélem, hogy az leszel.

2015. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!