Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakivel volt olyan, hogy...

Valakivel volt olyan, hogy miután támogatta a kissé nyomi legjobb haverját "menő" lett, barátnője lett, csak simán lepattintotta?

Figyelt kérdés

A volt legjobb haveromat mindig támogattam, és segítettem neki. A legnehezebb időszakban, amikor segíteni kellett, szó nélkül ott voltam mellette, és segítettem. Az elmúlt egy évben, győzködtem, hogy küzdjön egy lányért, mikor már fel akarta adni, de végül sikerült neki, és kb. 9hónapja együtt vannak.:) Gimnáziumba ment, ott is be kellett illeszkedni, amiben szintén bátorítottam, és lett eredménye is:)) Beilleszkedett az osztály menőbb arcai közé:) Messzebb lakik tőlem, így a facebookon tartottuk a kapcsolatot, és amikor baja volt, nekem írt. Az elmúlt hónapokban, mikor nekem volt valami problémám, nem írt vissza, ekkor a barátnőjével való veszekedésre fogta, hogy nem beszél senkivel. Egyre jobban eltávolodtunk egymástól. Írtam neki, hogy megváltozott. Teljesen lenéző stílusban írt vissza, és letiltott. Annyira rossz érzés, mivel legjobb barátok voltunk, és én ezalatt a 4-5 év alatt, mindig ott voltam neki:/ Szerintem túl jól ment neki minden, és talán elfelejtett volna? miért lehet? Nagyon rossz érzés>< Akinek volt ilyesmi tapasztalata, mit érzett, vagy mit csinált? Hagyta az egészet?

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L



2015. júl. 9. 18:32
 1/3 anonim válasza:

Már nekem is volt ilyen,én hagytam a francba.Majd ha eszébe jut hogy mit is csinált,akkor meg majd te ne írj neki vissza.Legalábbis én ezt csináltam.

Sok sikert!:)

15/L

2015. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyolcadikig a legjobb barátnőm "nyomilány" volt. Stréber, gyerekes, aranyos stb. Én pont ezeket szerettem benne. Aztán mondták neki, hogy sminkelje magát, hordjon csajosabb ruhákat. Négy év telt el, hogy nem beszéltünk, mert ő szupermenő lett (200 like/kép), én meg maradtam átlagos. De nem is hiányzik, mert nem is keresett engem azóta. Szomorúságot éreztem, mert tucatcsaj lett belőle, de hamar túltettem magam rajta.
2015. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:))
2015. júl. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!