Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy félvér (cigány) csaj...

Ha egy félvér (cigány) csaj barátkozni/ismerkedni akar, az nem feltétlen jelent rossz szándékot?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunk által kezdtünk el beszélgetni, mert a csaj nem mert megszólítani, a srácot kérte meg hogy bekapcsolódjak én is a beszélgetésükbe, azóta oda ül mellém az ebédlőbe, és érzem rajta hogy kíváncsi rám, buszon is most már direkt mellém ül, a közös barátunk elmondta hogy tetszem neki, de kikötötte hogy ne mondjam vissza.

Nem tudom hova tenni ezt az egészet, arra tudok gondolni vagy azért figyelt fel rám mert én is kicsit cigány megjelenésű vagyok, haj, izmosság, megjelenés, vagy pedig valami érdek köti őt hozzám.

Tetszik, de nem merek semmit se lépni mert bajba se akarok kerülni, zsarolás, fenyegetés, verekedések a felbukkanó féltékeny haverjaival.

Minden sz**t beleképzelek ebbe, amikor nem beszélgetünk, közbe meg szerethető aranyos legalábbis így 3 nap elteltével.


2015. dec. 8. 17:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
26%
ne barátkozz vele.
2015. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem, valószínűleg csak ismerkedni akar, nehéz nekik beilleszkedni, mert mindenki elítéli őket.

Ne legyél rasszista, lehet, hogy elmulasztasz amiatt egy kapcsolatot. A romák ugyan úgy emberek, egy fehér lány is lehet tolvaj.

Aztán, ha tetszik, akkor csak ügyesen :>

2020. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!