Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Spanyolországban milyenek az...

Spanyolországban milyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Szeretnék kiköltözni Spanyolba, mert, amikor kint nyaraltam, jónéhány embert megszólítottam és elég segítőkészek voltak.

Szerintem közvetlen, nyitott, önmagukat adó emberek, akik szívesen adnak másoknak magukból és elfogadóbbak, mint mi, magyarok.

Akik tudnak ebben hiteles véleményt kifejteni, szívesen olvasom!



2015. dec. 9. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a nyelvet semmi akadálya.
2015. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bunkók, de nem magyar értelemben. Kissé udvariatlanok, de náluk ez nem számít udvariatlanságnak, szóval inkább így értsd. (Bankban is lehet hola-val köszönni, nem fognak mindenre graciast meg perdónt mondani.) Eléggé lazák, nem feszélyezi őket, hogy valaki vár rájuk, nem sok időpontot tartanak be. A férfiak szeretnek nagyot mondani, nagyon romantikusan udvarolni, de az semmit se jelent. Nagyon barátkozósak, közvetlenek, kedvesek, de ne gondold, hogy akivel egész nap beszélgettél, az már a barátodnak is tartja magát.
2015. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez nagyon jól hangzik, azt hiszem jól érezném ott magam.
2015. dec. 9. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam kinn és vannak ott barátaim. Teljesen másak, mint a magyarok. Segítőkészek, barátságosak, vidámak. Jobban lehet rájuk számítani ahogy tapasztalom. Sokkal pozitívabbak, őszintébbek mint mi, könnyebb beilleszkedni közéjük egy munkahelyen, mint itt, mert nem fúrják egymást. Viszont amit az előttem szóló mondott, az is igaz sajnos, kissé modortalanok, de nem "direkt" csinálják, sokkal inkább hiszik, hogy ez a normális :)
2015. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!