Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nehezen ismerkedek! Mit...

Nehezen ismerkedek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogyan kéne megszölítani valakit??

Hogy kéne odamenni?? És ha ő jön oda mit csináljak?? És hogy kéne "karban tartani" egy kapcsolatot??



2015. dec. 18. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed? Eddigi életed? (Ne mondd, hogy eddig az öserdöben laktál!!!)
2015. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Adam_Hack ***** válasza:
Néha tényleg segíteni akarok, de amint megáltom hogy egyesek mennyi hülyeséget felírkálnak, inkább úgy döntök hogy hasonlóan barom válaszokkal illtem meg az egyéneket.
2015. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Korom:13 Nemem:fiú

Hát az életemről nem tudok sokat mondani!!

Óvodában sírós gyerek voltam!! 😂

Az előtt is!

Mikor elkezdtem suliba járni kissé nehezen illeszkedtem be!! Az osztájfőnök is önbizalom romboló volt!! Aztán a barátaim is kezdtek elhagyni! Másik suliba mentem!! Itt vannak barátaim de úgy érzem itt is ez fog történni!! :(

Az ismerkedés pedig szinte mindig nehezen ment!! Még a megszólítása meg ezek jól mennek!! De nem tudok felhozni témát!! STB...

Az utcán is csak úgy maszkálok ha jön velem valamelyik barátom!!

Meg a suliba is...

Remélem eleget mondtam!! 😃

2015. dec. 18. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
dobj be egy sznikerszt öcsike
2015. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elwera ***** válasza:
próbálj olyannal barátkozni aki sokat beszél :D
2015. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell túllihegni, nem olyan nagy ördöngősség, csak légy őszinte és add önmagad, ne akarj más lenni. ha tetszik egy lány, mondd meg neki, légy kedves, beszélgess vele. karbantartani úgy kell egy kapcsolatot, hogy odafigyelsz arra, amit mond. szervezz közös programokat.


a legfontosabb, hogy gyakorolni kell. minél többet csinálod, annál jobban fog menni. a hibákból tanulj és sose add fel!

2015. dec. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!