Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akar velem beszélni?

Nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
Na szóval 17 éves fiú vagyok és anyai ágról vannak Amerikában távoli rokonaim.Anyum szokott évente beszélni egy rokonnal amerikából de neki van egy testvére akinek van 2 gyereke az egyik annyi idős mint én.Anyukám szokta emlegetni hogy egyidősek vagyunk de csak tegnap jutottam el addig hogy megkeressem a vilaghalon.Ra is talaltam Facebookon és Instagramon.Írtam neki üzenetet hogy én vagyok a magyar rokona (persze angolul).Jól elbeszélgettünk,sok kerdest tett fel nekem es ez tetszett.Am egyszer csak mondta hogy mennie kell és sok sikert a sulihoz.Nem akar tobbet beszelni velem?Folytassam a beszelgetest? Üzenetek kozott 10 perces szunetek voltak a nyelvi nehezsegek miatt.

2016. jan. 30. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megunta. Elég idegesítő folyton várni, hogy mikor írod már le amit akarsz. Tanulj meg egy kicsit folyékonyabban angolul.
2016. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ő is kb ennyi ideig ír
2016. jan. 30. 22:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolga volt, elköszönt. Ennyi. Majd folytatjátok pár nap múlva. Ennyi. Nem kell túlreagálni. Nyugi! Ennyi.
2016. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!