Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez a mostanság fiatalok...

Mi ez a mostanság fiatalok körében menő szokás, hogy mindenre ezt válaszolják: "bocs, mostanság elfoglalt vagyok, nincs erre időm"?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és már elegem van, hogy mindenki mindenre ezt válaszolja. Oké, hogy tanulás, de tudtommal senki sem dolgozik, akik ezt mondják nekem, sőt másokra van idő. Ha meg ezt hozzájuk vágom, én vagyok a gonosz.

2016. szept. 22. 20:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

na látod, akkor valamihez legalább értesz, a lepontyozáshoz

- akkor kezdjük:

Mit tanulsz? milyen önkifejezésformát gyakorolsz? ének, kórus, hangszer, zenekar, képzőművész-kör, színjátszó kör? te is elfoglalt lennél és még ráadásul hasonló érdeklődésű emberek közt barátságosan együtt lehetnél.

2016. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Sok mindent csinálok, de az a spontán jó baráti kör nincs meg az életemben. Családdal való viszonyom is nagyon rossz, ezért jobban igénylem.
2016. szept. 22. 21:17
 13/27 anonim ***** válasza:
Sok mindent csinálok -ennél konkrétabban kifejezésmód? mit tanulsz?
2016. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Es te mivel jarulsz hozza a jo tarsasaghoz a depresszion kivul?
2016. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Levizsgázok mások helyett, 3 diákszervezetbe benne vagyok, szeretnek. Csak leszarnak...
2016. szept. 22. 21:20
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
De milyen barátikört szeretnél? Ilyen semmitmondó mai társaságot? Mert azt inkább hanyagold! Ne te akarj társulni másokhoz, hanem legyél te olyan, akit megszeretnének ismerni az emberek. És akkor majd válogathatsz. Barátnőd volt/van?
2016. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

baratnőm nincs és nem is lesz. Van egy problémám ami miatt nem lehet, vagyis tudom h nem fognak hozzám sose vonzódni de ezt hagyjuk.

Igen és az a baj olyan emberekhez szeretnék menni akik engem nem igazán akarnak... nem rosszak ők sőt. Csak nem vagyok olyan akit szeretnek

2016. szept. 22. 21:22
 18/27 anonim ***** válasza:

"Csak nem vagyok olyan akit szeretnek"


Milyet szeretnek? Miert nem leszel olyan?

2016. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%

De milyen emberek azok? Nagyképűek? (Könnyen tudom képzelni) vagy valami egészen más?

Beszélsz nyelveket? Ismerkedhetnél külföldiekkel.

Amúgy miféle probléma? Legalább annyit árulj el, hogy látható vagy feltünő?

2016. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

"Csak nem vagyok olyan akit szeretnek"

Ezzel válaszoltál a kérdésedre. Egyéb dologban segíthetünk?

2016. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!