Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi ez a mostanság fiatalok...

Mi ez a mostanság fiatalok körében menő szokás, hogy mindenre ezt válaszolják: "bocs, mostanság elfoglalt vagyok, nincs erre időm"?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és már elegem van, hogy mindenki mindenre ezt válaszolja. Oké, hogy tanulás, de tudtommal senki sem dolgozik, akik ezt mondják nekem, sőt másokra van idő. Ha meg ezt hozzájuk vágom, én vagyok a gonosz.

2016. szept. 22. 20:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
De várj, te most a saját, már létező baráti társaságodról beszélsz, vagy ismerősökről?
2016. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem te saját magadat nem szereted. Nekem sincs egy hú de nagy baráti köröm, és akik vannak, azok napi24ben elfoglaltak, de azért ekkora apátiába nem esem.
2016. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Bánom, hogy feltettem ezt a kérdést... teljesen felesleges volt...
2016. szept. 23. 13:53
 24/27 anonim ***** válasza:
fel a fejjel! legalább lehülyézhettelek.. és az is kiderült, semmivel nem foglalkozol, csak a kötelező beadandóval, mert kikerülted a kérdést, hogy milyen kifejezési formát gyakorolsz? Semmit, és ez baj. Vegyél egy füzetet és írjál - minden nap ugyanabban az időben pár sort - napló... rendeződik általa a téged ért hatások, jobban megérted a világot, az embereket és magadat is. Az ilyeneknél fontos a napi ritmus.
2016. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Jaja, egyértelműen kijön az, hogy nem szereted magad. Ez nagy hiba, mert így mások sem fognak!

Békélj meg magaddal, fogadd el a tested, építsd fel a lelked! Tanulj önismeretet, tudd mit szeretnél, találj megoldásokat a szükségleteidre, és valósítsd is meg őket!

2016. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, már elég elcsépelt mondás, de igaz: Ne pazarold az időd olyan emberekre, akik nem értékelnek. Én elfelejteném ezeket az embereket és belevágnék valami új hobbiba, ahol hasonló érdeklődésű új embereket ismerhetnék meg. Ritka az olyan ember hidd el nekem, akinek az élete mindig a csúcson van minden tekintetben, mégsem akarja kinyírni magát mindegyik. Én is kétszer csúsztam az egyetemmel, 22 éves létemre egy pasim se volt még (hű de gáz, más már ezért 17 éves korában felköti magát :D), a legjobb barátnőmmel még nincs egy hónapja, hogy tönkrement a barátságom, szóval nem te vagy az egyetlen. Mégis tanulok kitartóan (pedig kb. kétszer annyi vizsgán buktam meg, amennyin átmentem :D), kétfélét sportolok, írok, hamarosan munkahelyem is lesz, saját lakásom van... Szóval mindig mindenhonnan fel lehet állni és tovább lehet lépni, csak akarat kérdése az egész.
2016. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
szerintem menj el pszichológushoz...
2016. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!