Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nagyot...

A legjobb barátom nagyot esett a szememben mivel megcsalta a barátnőjét és nekem minden részletről beszámolt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek? Már nem tudok ugyanúgy tekinteni rá, pedig több mint 15 éve barátok vagyunk és a hűség tekintetében nagyon határozott elveim vannak. Elég ok ez arra, hogy végleg megszakítsam vele a kapcsolatot szerintetek?
2016. okt. 2. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen, elég undorító ember az ilyen, sajnálom szegény barátnőjét, főleg ha ő ezt nem is tudja.
2016. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Már nem azért, de ez az ő magánélete. Nem téged csalt meg. Milyen barát vagy te? :D Ha a haverod hibázik elfordulsz tőle? Nem neked ártott, akkor nem tök mindegy? Egyébként meg millió oka lehet annak, hogy valaki megcsalja a másikat. Nem felmenteni akarom, de ha odáig jut egy kapcsolat hogy valaki megcsal valakit, ott azért valamennyire mind a két fél hibás. Ha igazán szerették volna egymást és jól működik minden nem csalja meg. Inkább beszéld meg a barátoddal, hogy miért tette amit tett. Ha csak egyszeri eset, és nem a negyedik ötödik kapcsolatával játssza el ezt, akkor szerintem elég szigorú döntés lenne emiatt megszakítani vele a barátságot. Ha viszont rendszeresen így bánik emberekkel, úgy már elgondolkodtató, nekem sem kéne olyan barát aki ennyire link alak.
2016. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2


Igen csak ismerem a barátnőjét és tudom, hogy nem érdemelte ezt meg. Csupa szív és kedves lány. Meg azért történt meg kétszer mivel az első alkalommal nem úgy teljesített ahogy szeretett volna és az egoját nagyon sértette az eset és azt mondta, hogy muszáj még egy alkalom, hogy bebizonyítsa magának, hogy igenis jól ki tudja elégíteni a csajt. Szóval itt úgy néz ki minden csak róla szól. Éreztem ezt gyakran a baráti kapcsolatunkban is...viszont az elnéztem. De amikor már a kapcsolata is erről szól, akkor ott súlyos önszeretet és önimádat van a dolgok mögött úgy néz ki. Ez csak a sejtéseimet igazolta, hogy ő csak magával foglalkozik. Szóval itt mindkét lányt semmibe veszi.

2016. okt. 2. 10:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... a helyedben én is hatalmasat csalódnék benne és a barátságotok már úgy se lesz olyan mint régen... szerintem hagyjad, talán idővel alakul.
2016. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Értem, hát ha így áll a helyzet, akkor az iménti hozzászólásomat tekintsd semmisnek. És tényleg jobb ha megszabadulsz a haverodtól. Elég aljas embernek tűnik.
2016. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sok közös jó emlékünk van, talál a humorunk és tényleg gyerek korunk óta haverok vagyunk. Ezért nehéz egy ilyen döntést meghozni. Nem tudom hová tenni ezt az egészet.
2016. okt. 2. 11:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg azt tudom javasolni, hogy maradj ugyan mellette, de mostantól erőteljesen próbáld a jó útra terelni! Segíts neki megváltozni.
2016. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a baratod. Miert hiszed hogy az? Jo lehet h o az neked de te sose voltal neki.

Ahhoz kommunikacio kell.

Nalad a gondolkodas es kommunikacio,megertes es megertetes teljes hianya mutatkozik a "baratod" fele.

csinalj amit akarsz. Ez sose volt barati kapcsolat.

2016. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lány választotta a barátodat magának, így az ő baja, megérdemli. A ti barátságotoknak szerintem semmi köze ehhez.
2016. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezzel az utolsó válasszal nem értek egyet. Miért tehet róla a lány? :/
2016. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!