Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nagyot...

A legjobb barátom nagyot esett a szememben mivel megcsalta a barátnőjét és nekem minden részletről beszámolt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek? Már nem tudok ugyanúgy tekinteni rá, pedig több mint 15 éve barátok vagyunk és a hűség tekintetében nagyon határozott elveim vannak. Elég ok ez arra, hogy végleg megszakítsam vele a kapcsolatot szerintetek?
2016. okt. 2. 10:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9


Szerinted tudta előre, hogy ezt fogja tenni vele? Még most sem tudja, hogy megtörtént. Azon gondolkodom, hogy elmondjam-e neki. Mert nagyon sajnálom. A barátságom persze elúszna... és mondhatná a "barátom" hogy mennyire megbízhatatlan vagyok, DE ha valaki aki közel áll hozzátok például megöl valakit, akkor nem jelentenétek a rendőrségen? Ez egy ilyen kérdés. Segíteni szeretnék neki. Aztán ha nem fogja zavarni más kérdés. De tudtommal nem nyitott a kapcsolat köztük.

2016. okt. 2. 15:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem... mindig a jó ember kapja a szart.
2016. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10-nek: Aki egy kicsit is ismeri az embereket könnyen le tudja szűrni, hogy kinek van hajlama a megcsalásra és kinek nem. A kérdező is írta, hogy a baráti kapcsolatukban is érződött, hogy valami nem stimmel ezzel a gyerekkel. Ha a lány képes volt összeállni egy ilyen önző emberrel, akkor ennek ez a következménye.

Személy szerint én nem mondanám el, mert nincs jogom beleszólni. Barátként meg ha velem normálisan bánna, akkor nem szakítanám meg vele a kapcsolatot. Az egy más kérdés, hogy én nem csalnék meg senkit.

2016. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... azért, mert másba is kívánta mártogatni a farkát, mint a párja, attól még ugyanúgy barátok vagytok.

Ezért más egy barátság... ott nincs ez a testiséges vágyakozós megcsalós dolog, más az, amit átverésként élhetsz megfelőle. Benned bízik meg a legjobban, te vagy a barátod lelki társa, sokkal inkább a mindene, mint bármely nőszemély...


Szóval ha hűség, akkor hozzád bizony nagyon hű...

2016. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!