Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha kiesik valaki a baráti...

Ha kiesik valaki a baráti körből és csak én maradok egyből lemondja a találkozót, miért?

Figyelt kérdés

Szóval van két barátom.Legyen G. és R.

Ezen a hèten elmentünk R.-hez hárman beszélgetni meg ilyenek.Most meg úgy beszéltük meg hogy elmegyünk G.hez és náluk leszünk.A lényeg hogy R. sajnos nem ér rá aznap így G. is lemondta egyből a dolgot.Csak én reagálom túl vagy ez mindenkinek szarul esne itt? Ha csak én maradok a baráti körből akkor a találkozó egyből lemomdva.De érdekes hogy R. akkor is elhív ha csak én maradok mert G.nem ér rá...

Picit szarul esik mert ilyen rossz tarsaság vagyok,hogy kell mellém más is?

Most egy munkahelyen dolgozunk de mi lesz ha én erre ő meg arra megy,nem is tudok akkor vele találkozni ha rég láttam G.-t vagy el kell hívni mást is.Nekem furcsa így,nem tűnik nekem ez hosszú barátságnak...



2016. okt. 13. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ne kezeld őket barátként, mert nem azok.
2016. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az első eset,egy D. nevezetű barátommal és G. vel mentünk volna valahova,de sajnos a D.nek a nője megsérült így ő nem tudott jönni.De G. is egyből lemondta...Mondtam neki hogy ez szarul esett azért mert ha ilyen rosz tarsaság vagyok hogy kell mellém más is,akkor ne barátkozzunk.De ő bocsánatot kért meg igazat adott de most ugyan azt csinálja.Nekem ez nagyon rosszul esik.
2016. okt. 13. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
De R. jó barát mert ő mindenképp elhívott volna,mondta is hogy neki mindegy hogy jön e G ő akkor is elhív.Sőt amúgy úgy is terveztük hogy csak én megyek R.hez ezen a héten csak aztán így alakult.
2016. okt. 13. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
R baratja vagy, G-vel meg csak egy tarsasagba tartoztok, de nem vagytok barátok.
2016. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!