Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm miért ilyen? Miért...

Barátnőm miért ilyen? Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 9.-esek. És nyáron egy csomót voltunk együtt, de elkezdődött az iskola. (nem egy suliba járunk) És suli időben sosem tudtunk találkozni, mert nekem edzés vagy gólya avatóra készültünk és nem lehetett eljönni, ő meg ingázik a sulijába oda-vissza minden nap... Hétvégéken hol neki, hol nekem nem volt jó. És megbeszéltük, hogy őszi szünetben akkor végre találkozunk, elmegyünk a városba, moziba... sok időt leszünk egymással, minden apró dolgot kibeszélünk, mint régen... Először megbeszéltük, hogy vasárnap, aztán hogy hétfőn találkozunk, de lemondta a családra hivatkozva. És mindig mondja, hogy nem tud elmenni sehova, mert a család ezt szervez meg azt és itthon van végre a bátyja, közben mikor beszélek vele, mindig elszólja magát. Hogy ő éppen ezzel meg azzal volt a városban, a mekiben xy-al találkozott... És közben meg látom, hogy a képeket i pakolja ki mindenhova. Meg, hogy az xy barátnőjének mekkora szüksége volt rá, mert szomorú volt... Összeveszni nem akarok vele, de mostmár tényleg ott tartok, ha a szünetben egyszer se tudunk elmenni valahova akkor elküldöm a p-be. Hogy akkor legyen meg az osztálytársaival akikkel amúgy is mindig találkozik suliban, de azért az egész szünetjét velük kell töltenie...

2016. nov. 3. 09:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De még az se lehet a baj, hogy túl nyomulós vagyok, mert tényleg nem én találom ki mindig, hogy találkozzunk. Ha lehet azt mondani én az estek 30%-ában mondom hogy találkozzunk a maradék 70-ben meg mindig ő. És még azt se éreztetem vele, hogy meg vagyok bántva.
2016. nov. 4. 09:10
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a lányok, meg az ő barátságuk...
2016. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Közben meg mindig mindenben kikéri a véleményem is...
2016. nov. 4. 18:59
 14/18 A kérdező kommentje:

Mára mondta, hogy nem jó meg holnap se... De azt írta, hogy nagyon sajnálja az egészet és hogy nagyon reméli, hogy már végre összejön.

Valahogy én úgy érzem, hogy ez csak mentegetőzés akar lenni.

2016. nov. 5. 19:20
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14/ Nem értem mit vársz tőle, nyilván ő sem tudja kezelni a helyzetet, hogy nem vagytok a régiek már egymással.

Azért mentegetőzik, mert közben ő is érzi, hogy te zavarba akarnád hozni. Az, hogy miért nem akar találkozni vagy miért nincs ideje, hangulata hozzá, az az ő dolga, nem körülötted forog az élete, azért viselkedik így mert "nem akar meg bántani". Erre megoldás lehet talán az, hogy ne éreztesd azt vele kicsinyesen, hogy megbántódsz ezen, mert nincs ideje rád. Mit kellene mondania ilyenkor, hogy ne is bántódj meg?

2016. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nem éreztetem vele, és nem vagyok kicsinyes, és tudom, hogy nem körülöttem forog a világ, de oké értem mit mondasz

és igazából a szünetben csak 2-szer kérdeztem meg mert felsorolta nekem a szabad napjait, amire a család még nem tervezett semmit...

2016. nov. 8. 13:06
 17/18 anonim válasza:

Szia! Az én két legjobb barátnőmmel is ugyanez volt, sajnos véget is ért emiatt a kapcsolatunk, mára már egyáltalán nem beszélünk. Én is próbáltam állandóan találkozni vele, szervezgettük mikor, és pár órával találkozás előtt nagy regényeket írt, hogy éppen pont most van otthon nagy vita, amit az első pár alkalommal teljesen elhittem, de mikor már 100adjára írta....és mindkettő tette ki a képeket másik barátnőjükkel...hát nagyon rossz érzés volt! Szerintem hanyagold őt kicsit, várd ki míg ő kezdeményez azzal, hogy mikor találkoztok, ha meg nem kezdeményez, rájössz, hogy neki ennyit értél...

20/L

2017. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindent a nyakába zúdítottam a szünetbe, szánta-bánta. Megígérte hogy elmegyünk majd a városba. Rá 2 nappal elhív az új brátnőjének ajándékot nézni.
2017. jan. 7. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!