Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért történik ez velem...

Miért történik ez velem állandóan? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kevés barátom van...szeretnék új barátokra lelni interneten eddig volt egy kb 1 évig de az azóta már megromlott többi meg valamiért lepattint :/ (egyiket véletlen megbántottam...) pedig nincs olyan borzasztóan rossz természetem csak nehezen nyílok meg.. :c 14/l

2016. nov. 8. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Műbarátok voltak szerintem. De az sem jó ha még kB 1 év után sem nyílsz meg előttük, nem bízol bennük. Vagy csak nem volt meg az összhang. Amúgy én szívesen beszélgetek veled ha akarod ;) 14/f
2016. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szívesen dumálok bárkivel, szívesen megismerek új embereket, bár ez élőben még nem megy tökéletesen. Egyébként meg nincs semmi gond ezzel, én 14 éves koromig nem igazán nyíltam meg... Most, hogy szeptemberben gimibe kerültem így minden ilyesmi sokkal könnyebben megy. :) 14/L
2016. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: összhang meg úgy minden megvolt köztünk,de egy idő után sz@rt visszaírni,pedig látta mindig amit kissé gerinctelenségnek tartok.. :/

2-es válaszoló: Jó neked :D az én sulimban ilyen kamu barátságok vannak többségben magyarul kibeszélik egymást utána meg ott jópofiznak ._. Xd bár én még csak nyolcadikos vagyok..

2016. nov. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!