Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az olyan emberekről, aki barátait is úgy válogatja meg, hogy ahol már egy kicsivel több a konfliktus az repül, mondván ő nem vesztegeti az idejét ilyesmire?

Figyelt kérdés

A baráti körünkben van egy illető, na ő ilyen. Könnyen barátkozik, de elég labilis ingatag személyiség, nem igazán lehet kiszámítani, valamikor kenyérre lehet kenni valamikor úgy ugrik a torkodnak, hogy észre sem veszi. Namármost ha valamilyen konfliktusa támad valakivel vagy kompromisszumot kell kötni, akkor mindig mérlegel, mennyire éri meg ez neki, mert ő nem vesztegeti az idejét feleslegesen. Most is két viszonylag mély és több éves barátsága ment tönkre, az egyikben féltékeny volt a másikban meg a csajjal együtt lakott, azt meg kitette az albiból, mert állandóan ott volt a másik csaj pasija és meg sem próbált vele megegyezni, hogy hányszor jöhet...szimplán mondta, ő ebben nem hajlandó egyezkedni, mehet a pasijával együtt a fenébe és pont.


Kérdeztem tőle, hogy nem sajnálja-e ezeket az emberi kapcsolatait? Azt mondta nem. Kicsit furcsállom, az utóbbi csajjal majdnem 4 évig lakott együtt és 2 hét alatt jutottak el oda, hogy nem volt semmi baj, most meg kitette az albiból a pasi miatt.



2016. nov. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez az albis dolog szerintem érthető.

ha a másik folyamatosan ott van a palijával,akkor a szingli egy idő után gyertyatartónak fogja érezni magát,vagy éreztetik vele,hogy éppen rosszkor jött ki a szobából vécére.fürödni vagy akárhova.

egy zavaró körülmény lesz a saját otthonában.

én sem tolerálnék ilyesmit,hogy valakik át próbálják venni a hatalmat az otthonomban.

a kakukkok repülnének.

2016. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Nem barátkozik, csak használja az embereket, amíg azok a kedvére tesznek. Pszichopata vonásokat észlelek, óvakodj tőle.
2016. nov. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neki nem voltak ezek mély baràti kapcsolatok.
2017. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Stresszes, in gerűlt, boldogtalan, sikertelen!

Megértem mit érez, én is voltam ilyen!

Albérletben pláne, a kérdés az hogy csapdában van e vagy ki tud e szabadulni az albérletből?

Rossz hatással van rá ez a helyzet!

Vágyai vannak, és céljai, de ha nem tud kiszabadulni ebből akkor össze fog omlani! Változás kell neki, felvilágosítás!

2017. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid ám az élet. Én életemben azt a hibát követtem el többször, hogy megtartottam olyan kapcsolatokat, amik nem építettek, hanem káromra voltak.
2020. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!