Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt? Barát...

Miért csinálja ezt? Barát egyáltalán az ilyen?

Figyelt kérdés

Szoval a legjobb barátnőm folyton sérteget hogy kövér vagyok meg ilyenek, de próbálja ezt viccesre fogni. Én is vele nevetek de nekem fáj az ilyen. Egyébként nem vagyok vékony,csak telt, kövér sztem nem, igazából sokaknak bejövök, és rajta kivül senki se mondta ezt.. Direkt bánt? A bnőm nagyon vékony ám.

Tartsam még vele a kapcsolatot? Én 14/l, ő 16/l



2016. dec. 27. 14:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
58 kg vagyok, 165 cmvel
2016. dec. 27. 15:10
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Az teljesen normális. Vagy testképzavara van, vagy irigykedik, ahogy az egyik korábbi válaszoló is felvetette.
2016. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Irigy h ő csontos te meg nem. Ha van akinek bejösz akkor tuti nme vagy kövér de ha igen akkor is mit számít? Az a lényeg hogy te jól érezd magad a bőrödben..ha ez nincs meg akkor kell változtani 17/l
2016. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vágj vissza azzal hogy ő pedig sovány, elfujja a szél vagy ilyesmi
2016. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!