Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mivel lehet...

Szerintetek mivel lehet életben tartani a mi (F/18) internetes barátságunkat egy lánnyal (L/18) akivel beszélünk is? (Nagyon kell a segítség)

Figyelt kérdés

Olyan három hete, lassan egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Először hosszú üzeneteket küldtünk egymásnak itt gyakorin kb az első másfél hétig, majd megadta a facebook profilját, a számát és elkezdtünk telefonon beszélgetni. Minden nap felhívtam, és mindig összehoztuk a legalább 2 órát :D nagyon jól éreztük magunkat, sok sok mindent kitárgyaltunk, viszont ahogy ez a rendszer felállt úgy lassult le a gyakorin a hosszú üzenetek küldése. A probléma az, hogy kifogytunk a témákból :/ konkrétan most volt az utolsó beszélgetésem vele, és nem volt negyed óra sem az hogy beszélgettünk egymás napjáról, holnapjáról, a közös kis tervezgetett jövőnkről, és arról hogy mennyire nem tudunk semmit sem mondani :D :|


Néhány apróság:

-Azt, hogy barátok vagyunk-e vagy többek az egy bonyolult kérdés mert (bocsi kedves Partnerem de most őszintének kell lennem :S) mi úgy határoztunk, hogy igen barátok leszünk, de attól függetlenül kedveljük egymás úgy is... már amennyire lehet így telefonon keresztül.

-Nagyon messze vagyunk egymástól és csak nyáron tudunk majd találkozni, ha akkor még tartju mégk a kapcsolatot

-Ezt a kérdést egyedül írtam, de biztosan megfogom neki is mutatni szóval, ha valaki ügyes az rájöhet, hogy vajon melyik üzenetet írta Ő :D (feltéve hogy ír :)


Rólam:

Fiú vagyok 18 :D és fogalmam sincs mit írjak ide....ezt neked kéne megírnod rólam :S kedves Partnerem


Róla:

Lány és ő is 18. Ő kicsit csendesebb mint én, szeret olvasni, festeni, rajzolni (ha látnátok milyen gyönyörű az összes műve :O..), sok közös van bennünk ha az általános dolgokról van szó :D pl.: ágyból kibújási, takarítási, rohanási vagy elkésési szokások, de sokszor felfedezünk olyanokat mint, hogy ugyanazt csináljuk telefonálás közben ugyanabban a pózban, vagy hogy szinte ugyanolyan dolgokat mesélnek nekünk a barátaink stb. :D. Ő maga nagyon szép egy igazi szépség, csak mint (szerintem) minden lány, nem akarja beismerni, de húú ha látnátok néha hogy milyen csábosan néz egyes képeken, ha nem ismerném azt hinném, hogy egy kiéheztetett kur#@t látok a legszebb álmomban xD...


Nagyon örülnénk ha tudnátok adni nekünk egy két tanácsot vagy ötletet, hogy mit csináljuk a kapcsolat életben maradása érdekében, vagy ha nektek van/volt ilyen kapcsolatotok akkor elmesélhetnétek, hogy nálatok mi történt, vagy ha csak leírnátok a véleményeteket.



2016. dec. 27. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
semmivel, ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2016. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Első le lett pontozva, pedig röviden tömören ennyi a lényeg.


Nekem volt részem távkapcsolatból, kétszer is, egyik sem sült el jól. Az otthon fekszem az ágyon és beszélgetünk rész előbb utóbb unalmas lesz, utazgatni is kényelmetlen egymáshoz.


A legfőbb viszont az, hogy van e közös jövőképetek. 18 évesen gondolom olyan nagyon nincs, anélkül meg értelmetlen az egész.


Egy jó kapcsolathoz, de még barátsághoz is kellenek a közös élmények, közös társaság, közös kikapcsolódás, és az esti telefonos beszámoló előbb utóbb kevés lesz, már most is az.

2016. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

milyen csábosan néz egyes képeken, ha nem ismerném azt hinném, hogy egy kiéheztetett kur#@t látok a legszebb álmomban xD...


Ennek biztos örülni fog, ha meglátja. :)


Te tudod, hogy milyen közös témáitok vannak... De írok egy példát: egyikőtök megnéz egy jó filmet/elolvas egy jó könyvet, elmondja a másiknak, a másik is megnézi/meghallgatja, aztán beszélgettek róla, amiről szól (hacsak nem valami semmitmondó szar film/könyv).

2016. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves #2


#1 nem írt semmilyen részletezést, ezért lett lepontozva.


De amúgy igazad van, ezért is írtam ki a kérdést, mert én/mi sem látunk kiutat ebből a dologból és tudod eléggé rossz kimondani, előrelátni, hogy aki most ebben a pillanatban olyan fontos nekem az napok hetek vagy hónapok múlva egy senki lesz... de tudod ez szerintem csak akarat kérdése, ha kitartunk nyárig és akkor csapunk egy hetes közös szórakozást együtt akkor lesznek közös élményeink, és még több reményünk, de.... addig is ki kell húznunk :S


Tudod mit mondanak :D, kivétel mindig van


#3

Nem örült neki, de beismerte, hogy igazam van :D

és köszönöm a tanácsot majd kipróbáljuk

2016. dec. 27. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ez így elég bénán hangzik. Fél évet várni egy találkozásra, hogy aztán tovább lehessen "reménykedve" eltölteni az időt.


Az a baj, hogy mire ti fél év alatt eljuttok az első találkozásig, egy normális kapcsolatban van aki már összeköltözik meg házasodik.

2016. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves #5

Mi nem akarunk elköteleződni, sem pedig párkapcsolatot kialakítani. Barátok vagyunk és azok is akarunk maradni.

2016. dec. 27. 23:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A hiányzó rész Róla:


Ahogy már mondta, fiú és ő is 18 éves. Nagyon jó matekból és szereti is (ki érti?), ez például nem közös bennünk. Én valóban csendesebb vagyok, Ő igazán sokat tud beszélni. Főleg, amikor fel van dobva, vagy izgatott valami miatt. Szokása azon aggódni, hogy nem elég jó társaság és emiatt folyton bocsánatot kér, bár már kezdem leszoktatni róla, mert élvezem a társaságát és különösen szeretem hallani, ahogyan nevet. :D Tényleg sok a közös tulajdonságunk, és kifejezetten vicces szokott lenni, amikor kiderül, hogy ugyanazt csináljuk telefonálás közben. Nagyon reálisan gondolkodik a világról és szeretne picit gonosznak és cinikusnak látszani, de a legtöbbször nagyon nagyon kedves és törődő. (Kivéve, amikor azt állítja, hogy úgy nézek, mint egy kiéheztetett kur#@. Azért még számolunk, kedves. :DD) Retteg a gondolattól, hogy szemüveget kelljen egyszer hordania és nem fél a bogaraktól, pókoktól és egyéb undormányoktól. Nagyon szeret okoskodni és mindent jobban tudni. (Bocsi :D)


Tényleg fontosak vagyunk egymásnak és szeretnénk, ha kihúznánk addig, amíg össze tudunk hozni egy hosszabb találkát. Tudjuk, hogy nem fog örökké tartani, mert nagyon messze vagyunk egymástól, de nem akarjuk csak úgy elengedni ezt a dolgot és elfelejteni a másikat. Nem minden nap találunk ilyen barátot. Szeretnék legalább egyszer a szemébe nézni annak, aki ilyen közel került hozzám. És egy hosszú ölelést sem bánnék már. :D


Ebben kérünk segítséget, hogy hogyan tartsuk ezt életben.

2016. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy megjegyzem, hogy a legjobb, legtartósabb párkapcsolatok barátságokból születnek. :)
2016. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hat en ezt nem ertem :D

nekem van egy baratom Gyorben, en Pecstol nem messze lakom. tehat mi sem vagyunk kozel egymashoz, minimum 3 ora szokott lenni ha eljutunk a masikhoz. o fiu (21) en lany (18). 2014 majusban volt egy verseny, o mint sportolo vett reszt rajta, en mint nezo, egy haveromat mentem el megnezni, o volt a kozos pont, bemutatott minket egymasnak. de akkor semmit nem beszeltunk, tenyleg annyi volt, hogy szia, xy vagyok, orulok h talalkoztunk. utana augusztusban rairtam fb-on, vmi kapcsan, mert tudtam h abban o tud nekem segiteni, es elkezdtunk beszelgetni. tehat igazabol akkor ismertuk meg egymast jobban, mert elotte a talalkozaskor tenyleg annyit dumaltunk csak, hogy megmondtuk a nevunket. mi is telefonszamot csereltunk, de nem hivtuk egymast mindennap, csak egyszer-egyszer. volt olyan nap amikor annyit beszeltunk, hogy mi ujsag, milyen napod volt, maskor pedig hajnalig elemezgettuk az eletet :D karacsonykor kuldtunk egymasnak ajandekot postan. ez pl tok jo volt, izgulni, hogy odaer-e, hogy vajon jol valasztottunk-e :) kovetkezo majusban talalkoztunk eloszor, o jott el hozzank. de csak egy delutant tudtunk egyutt tolteni. nyaron en voltam nala, szinten ilyen del korul odaertem-este jottem haza volt a tema, allatkertben voltunk. osszel megint o jott hozzank, elmentunk sutizni, kilatoba ilyesmi. este ment haza. szoooval nekunk sem volt sok kozos elmenyunk, raadasul ez ugye tavaly osz volt, es most decemberben (tobb mint egy ev elteltevel!!!) talalkoztunk ujra, en voltam nala, koncertre mentunk, buliztunk. es fogalmunk sincs h mikor talalkozunk megint, de beszelunk majdnem mindennap, es egyszeruen nem fogyunk ki a temabol. annyi minden tortenik velem nap mint nap, kuldozgetem a kepeket, irok a barataimrol, a sulirol, hogy mit olvastam a neten es o mit gondol, mindig van vmi... o is elmondja, hogy mi ujsag arra, hogy hol volt hetvegen, hogy a kishuga milyen edi volt stb. ha koncerten van, amit en is szeretek, felhiv amikor epp a kedvenc szamomat jatsszak, hogy en is halljam. es persze biztos volt mar olyan nap a 2 es fel ev alatt, hogy nem beszeltunk aznap, de egyikunk sem kapott ettol szivrohamot. ne izguljatok tul!

2016. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9 Köszönjük a támogatásodat csak az a kis baj van, hogy a téma lassan már kissé.... tárgytalan xD mivel mi már elfelejtettük ezt a "butaságot" amit én kérdésbe formáztam ide és továbbléptünk, DE ha valaki ezt olvassa majd arra gondol "Oks, akkor ide nem kell az én kommentem" azt rosszul teszi, mert szeretjük a történeteiteket ^^


UI: Köszönöm a leveledet partner, álmomban sem hittem volna, hogy ennyire jó vagyok XD!!! =D

2017. jan. 2. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!