Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy nincsenek...

Miért van az, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

K, mióta Pesten tanul, teljesen megváltozott. Kérdeztem, találkozunk-e téli szünetben mire azt mondta, hogymajd január 18 után mert sokat tanul, de lement Edelénybe szilveszterezni a volt osztálytársaival. Rájuk volt ideje.

N megsértődött és kiosztott a sárga földig amiért elfelejtettem köszönni tegnap nagyon el akartam mondani neki valamit, nem mondtam, hogy szia és teljesen megsértődött. Pedig dec 6án beszéltünk utoljára.

K visszamondta a keresztanyaságot mikor tudta, hogy évek óta azaz álmom hogy a gyerekemnek a keresztanyja legyen.

Zs-vel megbeszéltük szilveszterkor, hogy lejön hozzánk, el is mentünk érte kocsival mire otthon se volt du 4kor már bábonyba bulizott és 1 órakor beszéltünk.

Páromnak a barátai ma jöttek volna hozzánk pótszilveszterezni, már elkezdtem főzni mikor lemondták. És szerintem ez csak ürügy, mertha nálunk van valami csak akkor szeretik az emberek lemondani a találkozókat. Pedig mi mindenkit szívesen látunk étellel itallal, zenével. Én is mindig kedves vagyok mindenkivel, de semmi. Itt vagyunk 23-34 évesen és páromnak 2, nekem nulla barátom van. Miért?


2017. jan. 6. 10:56
 1/1 Csaba7908 válasza:
Sok embernek nem "szimpatikus" az, ha a másik jól érzi magát a bőrében, a párkapcsolatában. Szerintem az irigység miatt van - akkor is, ha ezt nem mondják ki. Átmentem én is hasonló tapasztalásokon. Nem tudsz tenni semmit. Számon kérni nem lehet őket, csak elfogadni, hogy ilyenek... aztán meg elengedni őket. Jelentkezzenek ők, ha szeretnének! Aztán lehet, hogy soha többet nem találkoztok... Persze lehet, hogy felvettetek valami új szokást, hitet, ami zavarja őket...
2017. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!