Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek a helyemben a...

Ti elmennétek a helyemben a bulira?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal nem régen ismerkedtünk meg, van egy közös ismerősünk akivel én még csak egyszer találkiztunk, neki pedig haverja. Mikor találkoztam ismerôsünkel nem nagyon voltunk el és azóta nem találkoztunk (ez pár hónapja volt már, közel lakunk egymáshoz)

Viszont unokatesóm és a pasija szülinapi bulit szervez egyik héten a srácnak. Engem is hívtak mert elvileg szimpi voltam neki, de kételkedem benne :/

Szerintetek elmenjek a bulira? Mi van ha nem is vagyok neki szimpatikus? Tök bunkó volt pedig vele.

Igazán unokatesómékat sem ismerem nagyon még meg a többi meghívottat pláne nem, fèlek kivel lennék a buli alatt..

Mit tegyek?

17l



2017. jan. 7. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el. Ha nem érzed jól magad, még mindig leléphetsz, szóval nem vesztesz semmit.
2017. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vigyel valakit!
2017. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!