Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barátnak nyaklánc porcelá...

Lány barátnak nyaklánc porcelán medállal jó ajándék lenne születésnapra?

Figyelt kérdés
Ő is olyan, mint egy szép porcelán. Mindig ragyogó, fényes, de belül érző és törékeny lélek, ezért gondoltam ilyen ajándékra. Egy bajom van, hogy az ilyen porcelán medálok nem kifejezetten fiatalos festésűek. A Herendi abszolút a jellegzetes motívumokat használja, a Zsolnay jobb, de félek azt sem hordaná. Esetleg valaki vett már porcelán medált fiatalabb lánynak? A szóban forgó lány 16 éves.
2017. jan. 7. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés olyan cuki, hogy belehalok! És ezt minden irónia nélkül mondom.

Én lány vagyok, hihetetlenül örülnék egy ilyen ajándéknak, de csak ünnepnapokra hordanám, mert nincs olyan ruhám, amivel jól mutatna, nem is szoktam értékes ékszereket hordani, csak bizsut, mert kb. hetente elhagyom valamimet.

Ettől még lehet, hogy ő hordaná, neked kell tudnod, hogy szeret-e kicsit nőiesebben öltözködni, szép, klasszikus darabokat viselni.

A magam részéről, még ha nem is hordanám, sokat jelentene nekem, hogy valaki ennyi energiát fektetett az ajándék kiválasztásába.

Megkérdezhetem, milyen kapcsolatban vagytok?

2017. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!