Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokra mit jelent az igaz...

Niceszisz kérdése:

Számotokra mit jelent az igaz barátság?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam az elmúlt hetekben és rajottem hogy nincsenek barátaim.

2017. jan. 12. 16:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Egy vagy több olyan barátot akikben megbízhatsz minden téren, megértenek, ha kell gondoskodnak rólad és ha baj van mindent megtesznek érted.
2017. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek.


Nagyon nehéz felnőtt fejjel barátságot kötni. Igaz barátság... vicces, nézz meg egy tipikus amcsi szitkomot. Nekem az lenne. Ha felhív hajnali 2-kor, akkor elmegyek vele valahova. Olyan, mint egy család. Csak nőként ez még nehezebb.

2017. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesóimat.^^
2017. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez 'bonyolult' ..

Èn speciel olyan vagyok akire nap 24be lehet számítani..akár hajnalok hajnalán is:)

Csak engem is a túlzott nagy szívem fog a sírba vinni egyszer..:'D

Meg èn alapból is szeretek segíteni másokon,ha állat ha ember.

Meg szerintem igyekszik az ember èletre szóló barátságokat kièpíteni/találni,csak egyre nehezebb.

Az a baj,hogy manapság már annyira könnyen dobálózunk ezekkel a szavakkal.. Èn magam körül is tapasztalom,hogy xy beszèlget egymással ès 1-2 órai szóváltás után már egyből öribarik meg ilyenek. Na ezektől agyf'szt is szoktam kapni. Aztán az ilyen illetők meg csodálkoznak,ha hátbaszúrják őket..mert a huuhdenagy "barátságuk" ,egy felszínessègen alapuló kapcsolat tömkelege...~

Èn úgy gondolom, hogy ezekhez a dolgokhoz is idő kell.."ki kell èrdemelni" mindkèt fèlnek.

Aki keres az talál. *-*

23/L

2017. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!